Ucuz otel rezervasyonu yapabilmek için nelere dikkat edilmeli?

Tatil ve seyahat planlarını yaparken bütçemizin önemli bir kısmını oluşturan otel masraflarını da hesaba katmamız gerekiyor. Güzel otellerde kalmak istemeyen yoktur, fakat onlar da pahalı oluyor. Tabii ki herkesin en iyi otelde en iyi fiyata kalmak hakkı ama bazılarımız ucuz fiyata otelde kalmak için belli çalışmalar yapıyor. Bu yazımızda size ucuz otel bulmak için bazı yöntemler önereceğim.

Devamını Gör

Öğrencilikte seyahat daha ucuz!

Bu haftayı yağmur ve soğukla kapatırken öğrencilik günlerimizi özlemle andık. Sonra öğrencilik sırasında hangi fırsatlarla karşılaştık hangi bütçelere neler mümkündü bir düşündük ve o klasik cümleyi söyleyiverdik öğrencilikte her şey daha ucuzdu. Neden mi? İşte size öğrenciyken yurtdışında çok küçük bütçelerle yapabileceklerinizin bir listesi:

Devamını Gör

THY ile yurtdışına Sabiha Gökçen'den ucuza uçun

Türk Hava Yolları’nın Sabiha Gökçen uçuşlarıyla yurtdışında Milano, Viyana, Amsterdam, Bakü, Londra, Paris, Kiev, Kuveyt ve Tiflis'e 99 Euro'dan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Devamını Gör

Ucuz uçak bileti bulma rehberi

Hava yolu seyahatlerini sıklıkla tercih eden birisiyseniz ve tasarrufun hayatınızın herhangi bir alanında hayatınızda yeri oluyorsa bu rehber sayesinde mutlaka karlı çıkabileceğiniz bilgilere ulaşabileceksiniz.

Devamını Gör