Mayıs, Haziran ve Temmuz ayları spor severler için etkinliklerle dolu. Üstelik önemli bir organizasyon da İstanbul’da yapılacak. Üst üste 4. Kez Final Four’a kalan Fenerbahçe Doğuş’un hedefi 5. Kez İspanya’da düzenlenecek 4’lü finallere kalabilmek. İstanbul Vodafone Park ise futbolda Süper Kupa finaline ev sahipliği yapacak.

Değişik yerler görmek, tarih ve kültüre zenginlikleri tanımak hatta değişik lezzetleri tatmak için gezenler olduğu gibi spor müsabakalarını yerinden izlemek için de seyahat edenler var. Spor etkinliklerinin tarihleri önceden belli olduğu için organizasyonları erkenden yapmak gerekiyor. 2019 yılında futbol ve basketbolda heyecana ortak olabileceğiniz önemli spor organizasyonlar neler?

Basketbol

Basketbolda Mayıs ayında önemli bir organizasyon var. Üst üste 4 yıl Final Four’a kalan Fenerbahçe Doğuş basketbol takımı bu sene de 4’lü finallere katılmayı hedefliyor. Final Four maçları İspanya’nın Vitoria Gasteiz şehrinde oynanacak. Vitoria uçak bileti satın almak ve şehir içi ulaşım bilgilerine göz atmak isterseniz linkimizi tıklamanız yeterli.

Kadınlar Avrupa Basketbol Şampiyonası Finalleri ise 27 Haziran-7 Temmuz tarihleri arasında oynanacak. Şampiyonayı Sırbistan ve Letonya’nın ortaklaşa düzenliyor. Belgrad için şimdiden uçak biletini almaya ne dersiniz?

Basketbol

Futbol

Gelelim futbola… Futbolda İstanbul, önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacak. UEFA Süper Kupa finali, İstanbul’da Vodafone Park’ta oynanacak. 14 Temmuz’daki karşılaşmayı UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi şampiyonları oynuyor. Peki o şampiyonaların finalleri ne zaman?

Futbol

UEFA 2019 Finali

UEFA 2019 Finali Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de oynanacak. Bakü Olimpiyat Stadı’nda 29 Mayıs’ta oynanacak. Türk vatandaşlarının vizesiz gidebildiği Bakü’deki finalleri yerinden izlemek isterseniz acele edin. Maç biletleri de, Bakü uçak biletleri de satışta.

UEFA 2019 Finali

Şampiyonlar Ligi Finali 2019

Futbolda 2019 Şampiyonlar Ligi Finali İspanya’nın başkenti Madrid’de yapılacak. 1 Haziran’da Madrid Wanda Metropolitano Stadyumu’nda yapılacak organizasyonun biletleri satışta. Madrid uçak biletlerine yükselmeden şimdiden göz atmanızda yarar var.

Ucuz Uçak Bileti Bulun

Bu arada Kadınlar Dünya Futbol Şampiyonası ise 7 Haziran-7 Temmuz tarihleri arasında Fransa’da oynanacak. Kadın futbolu son yıllarda büyük beğeni topluyor. 

Şampiyonlar Ligi Finali 2019