Egzotik tatil cennetlerine 409$’dan başlayan fiyatlarla uçun

muratekinay
İçindekiler

Seyşeller, Phuket, Bangkok ve Manila gibi dünyanın en popüler tatil noktalarına Qatar Airways ayrıcalığıyla 409 dolardan başlayan fiyatlarla uçmanın tam zamanı! Kampanyadan yararlanmak için biletinizi 19 Eylül’e kadar Enuygun.com üzerinden alabilir ve 15 Eylül 2017 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında tüm bu muhteşem rotalara %50’nin üzerinde indirimlerle seyahat etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Seyşeller, Manila, Phuket ve daha fazlası…

Balayı tatillerinin gözde rotalarından Phuket göz alıcı denizi, kumsalları ve enfes tropikal meyveleriyle her zaman popüler. Qatar Airways’in güncel kampanyasıyla biletinizi 19 Eylül’e kadar satın aldığınızda Phuket’e 479 dolardan uçabilirsiniz. Filipinler’in başkenti Manila’ya ise tek kişi gidiş dönüş vergiler dahil sadece 569 dolardan başlayan cazip fiyatlarla seyahat edebilirsiniz. Egzotik tatilin diğer gözde noktalarından Seyşeller’e 459 dolardan, dünyanın en fazla turist çeken destinasyonlarından olan Tayland’ın başkenti Bangkok’a ise 619 dolardan başlayan fiyatlarla uçma avantajını yakalayabilirsiniz.

Şanghay’a gidiş dönüş vergiler dahil 609 dolardan başlayan fırsatlar 

Çin’in gelişmiş şehri Şanghay’ın güzelliklerini keşfe çıkmak isterseniz İstanbul’dan şehre gidiş dönüş vergiler dahil 609 dolardan başlayan avantajlı kampanya fiyatıyla seyahat edebilirsiniz. Kısa bir süre için geçerli olan kampanya ile Umman’ın başkenti Maskat’a gidiş dönüş vergiler dahil 509 dolardan ve ülkenin popüler şehirlerinden Sohar’a 409 dolardan başlayan cazip fiyatlarla uçabilirsiniz. Ayrıca Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’a 619 dolardan, Sri Lanka’nın başkenti Kolombo’ya 579 dolardan ve Hindistan’ın renkli şehri Mumbai’ye ise 589 dolardan başlayan fiyatlarla uçma avantajından yararlanabilirsiniz.

Avustralya’ya uçuran cazip indirimler

Qatar Airways ile daha da uzaklara açılmak isterseniz başkent Ankara’dan Avustralya’nın gözde şehri Melbourne’e 729 dolardan ve ülkenin en çok ziyaretçi çeken rotalarından Sidney’e 739 dolardan başlayan fiyat avantajıyla seyahat edebilirsiniz. En uygun uçuşları karşılaştırmak ve biletinizi satın almak için hemen tıklayın! 

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar