American Airlines şimdi Dallas’tan Pekin’e direkt uçuyor

muratekinay
İçindekiler

American Airlines gelişen ekonomisiyle birlikte gitgide önem kazanan Asya-Pasifik bölgesinin parlayan yıldızı Pekin’e Dallas’tan direkt uçmaya başlıyor. Uçuşlar yerel saatle Dallas’tan 10:40’da, Pekin’den 16:25’de gerçekleşecek.

Seferler karşılıklı olarak tamamen yenilenmiş Boeing 777-200’lerle başlatılarak yolculara en iyi uçuş deneyiminin sunulması hedefleniyor. British Airways, Cathay Pacific, Japan Airlines, Malaysia Airlines, Qantas Airways ve Qatar Airways gibi uluslararası birçok havayolu ile anlaşması bulunan American Airlines ortak yürüttüğü operasyonlarla aynı zamanda dünyanın en çok noktasına uçan havayolu şirketlerinden biri.

 

American Airlines yakın zamanda New York – Atlanta uçuşlarını da haftada 4’e yükselterek Doğu ve Orta Amerika’nın en önemli merkezlerini birbirine biraz daha yaklaştırmıştı. 

American Airlines biletleri ENUYGUN'da 

American Airlines uçuşlarınız için en avantajlı biletleri enuygun.com'da veya mobil uygulamamızla bulabilir, dilediğiniz noktaya kolayca uçabilirsiniz. 

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar