Podgorica - Adıyaman Uçak Bileti Ara

Podgorica - Adıyaman Uçak Bileti Tahmini Fiyatlar
00TL0TL
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1.695 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
2 saat
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Adıyaman) 31°C / 14°C

Podgorica Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Podgorica Havalimanı’na şehir merkezinden ve şehrin diğer bölgelerinden ulaşmak için farklı seçeneklere sahipsiniz. Bunları taksi, otobüs, transfer aracı ve araç kiralama olarak sıralayabiliriz.

Taksi

Taksiler ile şehir merkezinden Podgorica Havalimanı’na yaklaşık 20 dakikalık bir süre sonunda ulaşabilirsiniz. Şehrin her noktasından binebileceğiniz taksiler sayesinde son derece konforlu ve hızlı şekilde havalimanına gitmek çok kolay.

Otobüs

Şehirdeki L-20 hattı üzerinden Podgorica Havalimanı’na giden otobüslere binerek uçağınıza rahatlıkla yetişebilirsiniz. Yolcuları için son teknoloji ile donatılmış ve oldukça rahat olan otobüsler sayesinde, havalimanına gitmekte zorlanmayacaksınız.

Transfer Aracı

Kaldığınız otelin size sunduğu transfer aracı hizmetinden yararlanarak Podgorica Havalimanı’na gitmeyi tercih edebilirsiniz. Size ücretli veya ücretsiz olarak sunulan transfer aracına binerek trafik derdi yaşamadan uçağınıza yetişebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralama, Podgorica Havalimanı’na gitmek için tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek. Şehirdeki araç kiralama firmalarından kiralayabileceğiniz araçlar ile keyifli bir yolculuk yaparak havalimanına ulaşabilirsiniz. İstediğiniz marka ve modeldeki aracı kiralama ve şoförlü veya şoförsüz olarak yolculuk yapma imkanına sahipsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Balkan ülkesi olan Karadağ’ın başkenti Podgorica’daki en önemli havalimanlarından biri olan Podgorica Havalimanı, şehir merkezine 11 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Havalimanında İç hatlar ve Dış hatlar için tek terminal binası bulunmakla birlikte, terminal binası içerisinde yolcular ve ziyaretçiler için çok sayıda hizmet bulunuyor.

Oldukça büyük bir alanı kaplayan ve geniş park alanlarına sahip olan Podgorica Havalimanı’nda vaktinizi değerlendirebileceğiniz ve ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz farklı hizmetler var.

Her türlü sorularınızı cevaplayan danışma masası, iş görüşmelerinizi yapabileceğiniz toplantı salonları, vakit geçirebileceğiniz dinlenme salonları, VIP odalar, kayıp eşyalarınızı bulabileceğiniz kayıp eşya bürosu ve sağlık merkezi gibi önemli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Bunların yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz ve yeme içme ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz mağazalar ve mekanlar da havalimanının önemli hizmetlerinden birkaçı. Havalimanındaki mağazalar arasında; Regal Impex GH, Tobaccos Press ve Tobacco Shop yer alırken, yeme içme mekanları arasında ise Cafe Negro bulunuyor.

24 Nis 2018 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. 1998 yılından itibaren sivil kategoride şehirlerarası hizmet veren Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım yolları bulunmakla birlikte, şehir merkezinden havalimanına da rahatlıkla gidebilirsiniz.

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofisler bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan AVIS firmasından bu hizmeti alabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşmış yolculara sunulan yolcu servisi hizmeti ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Podgorica-Adıyaman uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Podgorica-Adıyaman uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Podgorica-Adıyaman uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Podgorica-Adıyaman uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Podgorica-Adıyaman uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Podgorica Havalimanı, varış için Adıyaman Havalimanı kullanabilirsiniz.

Podgorica-Adıyaman arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Podgorica-Adıyaman arası uçuş mesafesi toplam 1694 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 2 saat sürüyor.

Adıyaman Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Sal
14ºC
31ºC
Sal
Çar
17ºC
29ºC
Çar
Per
20ºC
33ºC
Per
Cum
20ºC
34ºC
Cum
Cmt
17ºC
33ºC
Cmt
Haritada Görüntüle
Podgorica - Adıyaman Alternatif Ulaşım
Para birimi