Motto Wind Boutique Hotel

Alaçatı, Çeşme, İzmir
Motto Wind Boutique Hotel Genel
Motto Wind Boutique Hotel Yeme / İçme
Motto Wind Boutique Hotel Yeme / İçme
Motto Wind Boutique Hotel Yeme / İçme
Motto Wind Boutique Hotel Yeme / İçme
Image More +13 fotoğraf
Motto Wind Boutique Hotel
Alaçatı Mah, 3051. Sk. no:24, 35937 Çeşme/İzmir /Yok Çeşme, İzmir

Misafirlerini Alaçatı’nın her daim ferahlatıcı atmosferiyle karşılayan Motto Wind Boutique Hotel, merkezi konumu ve şık detayları sayesinde beldeye yapılan gezileri çok daha keyifli hale getiriyor. Tesise rahatça erişmek için İzmir şehir merkezinden veya Adnan Menderes Havalimanı’ndan hareket eden otobüsleri kullanabilirsiniz.

Yaz aylarında Ege’nin muhteşem mavisinde yüzmek istediğinizde otelden yaklaşık 15 dakika süren minibüs yolculuğunun ardından kendinizi plajda bulabilirsiniz. Beldenin meşhur pazarı, hediyelik eşya mağazaları ve kafeleri ise tesise yürüme mesafesinde.  

Ev rahatlığını konuklarıyla buluşturan otelde sabahları hem göze hem de damak zevkine hitap eden harika bir kahvaltı sunuluyor. Gün içinde serinlemek adına mola verdiğinizde ise yine tesisin mutfağından çıkan enfes içecekler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Yörede özellikle buz gibi limonatalar ve taze meyve suları tatilcilerin gözdesi.

Otelin taş ve ahşap uyumunu yansıtan odalarında konuklara havadar bir ortam sağlayan pervane, şık aydınlatmalar ve karartmalı perdeler mevcut. Banyoda ise lüks kozmetik ürünlerinin yanı sıra duş ve makyaj aynası yer alıyor. 

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Deluxe
Deluxe Oda
Teraslı
Teraslı Deluxe Oda Teras
Deluxe
Delüks ( İptal Edilemez ) Oda
Deluxe
Deluxe (İptal Edilemez) Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x