Münih - Adıyaman Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
2.443 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
3 saat
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Adıyaman) 33°C / 19°C

Münih Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Augsburg Havalimanı

Bavyera Eyaleti’ndeki Augsburg kentinin 7 kilometre kuzeydoğusunda bulunan Augsburg Havalimanı’na şehrin birçok noktasından otobüs, taksi ve araç kiralama ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel aracınızla da havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden Augsburg Havalimanı’na ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçeneklerden biri olarak taksiler bulunuyor. Terminal binasında bulunan taksi firmalarının yanı sıra şehir merkezinden de taksilere binerek havalimanına ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz taksi şirketleri arasında; Augsburger Taxizentrale, Augsburger Grobraumtaxi, Taxi Flughafentransfer Hanka ve Taxi und Mietwagen Schrettle bulunuyor.

Otobüs

Augsburg Havalimanı’na otobüslerle de gidebilirsiniz. Şehrin birçok merkezi noktasından kalkan Augsburg’un belediye otobüsleri ile havalimanına rahatlıkla ve uygun fiyatlarla gitmeniz mümkün. Augsburg Havalimanı’nın internet sitesinden duyurulan otobüs saat ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Araç Kiralama

Augsburg Havalimanı’na şehirdeki araç kiralama ofislerinden araç kiralayarak da gidebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz araç kiralama şirketleri arasında; Avis, Budget, Europcar, Sixt, Autovermietung Greif ve Autovermietung Straub-National yer alıyor.

Havalimanı Bilgileri

Havalimanında iç hatlar terminali olmak üzere tek bina yer alıyor. 2005 yılında uçuşların Münih Havalimanı’na kaydırılması ile birlikte genel havacılık ve iş uçuşları için kullanılmaya başlanan Augsburg Havalimanı sivil kategoride hizmetini sürdürüyor. Terminallerde sağlık servisleri, araç kiralama ofislerinin yanı sıra bina çevresinde açık park alanları da bulunuyor.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Munich Havalimanı

Almanya’nın Frankfurt Havalimanı’ndan sonra ikinci büyük havalimanı olan Münih Havalimanı, aynı zamanda Avrupa’nın yedinci işlek havalimanı durumunda. Dünyanın en işlek 30 havalimanı listesine girmeyi başaran Münih Havalimanı, Münih’in 30 kilometre kuzeydoğusunda bulunuyor. Münih Havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşımı sağlamak için tren, otobüs, özel araç ve araç kiralama gibi çok sayıda seçeneğiniz mevcut. Havalimanının kendisinin açık ve kapalı katlı otoparkları da diğer seçenekler arasında.

Tren

Şehir merkezinden Münih Havalimanı’na gitmek için kullanabileceğiniz raylı sistem bulunuyor. Terminal 1 ve 2 binalarına 10 dakika aralıklarla kalkan trenler ile gitmeniz mümkün. S1 tren hattı ile Neufahrn, Moosach, Laim, Munich Hauptbahnhof, Marienplatz ve Ostbahnhof’dan gidiş yapabilirken, S8 tren hattı ile Ostbahnhof, Isartor, Marienplatz, Karlsplatz/Stachus, Hauptbahnhof, Laim and Pasing ve Herrsching’den havalimanına gidiş yapabilirsiniz. İki hat için de en uzak noktadan havalimanına gidiş 50 dakikalık bir sürenizi alacak.

Taksi

Şehir merkezinden Münih Havalimanı’na ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçeneklerden biri taksi. Gidilen kilometreye göre ücret yazan taksiler ile havalimanına makul ücretlerle gitme şansını bulabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz taksi şirketleri ve telefon bilgilerine havalimanının internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Münih şehir merkezinden havalimanına gidişinizi sağlayacak bir diğer araç ise otobüsler. Tercih edebileceğiniz çok sayıda otobüs bulunmakla birlikte, havalimanının her iki terminalinde de çok sayıda otobüs durağı mevcut. Bineceğiniz yere göre tercih etmeniz gereken otobüsü, havalimanının internet sitesindeki otobüs bilgilerinden inceleyebilirsiniz.

Araç Kiralama

Münih Havalimanı’na gidebilmek için araç kiralamayı da tercih edebilirsiniz. Araç kiralama şirketleri arasında; Avis, Enterprise, Budget, Europcar, Hertz, Sixt, Buchbinder ve Thrifty yer alıyor. Yol durumuna göz atmak için ise havalimanı internet sitesindeki yol durumu sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Havalimanında iç hatlar ve dış hatlar terminalleri için toplam 2 tane terminal binası bulunuyor. Oldukça büyük bir alanı kaplayan Münih Havalimanı terminallerde sağlık servisleri, araç kiralama ofisleri, bankalar, kayıp eşya servisi, eşya emanet, kablosuz internet, telefon şarj etme yerleri gibi bölümlerin yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz giyim mağazaları, yiyecek mekanları, casino, sağlık merkezi, doktor, eczane, bebek bakım odası, otel, toplantı odası gibi bölümler bulunuyor.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. 1998 yılından itibaren sivil kategoride şehirlerarası hizmet veren Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım yolları bulunmakla birlikte, şehir merkezinden havalimanına da rahatlıkla gidebilirsiniz.

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofisler bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan AVIS firmasından bu hizmeti alabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşmış yolculara sunulan yolcu servisi hizmeti ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Münih-Adıyaman uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Münih-Adıyaman uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Münih-Adıyaman uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Münih-Adıyaman uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Münih-Adıyaman uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Augsburg Havalimanı, Munich Havalimanı, München Tren İstasyonu, varış için Adıyaman Havalimanı kullanabilirsiniz.

Münih-Adıyaman arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Münih-Adıyaman arası uçuş mesafesi toplam 2442 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 3 saat sürüyor.

Münih-Adıyaman uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Münih-Adıyaman uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Adıyaman Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cmt
19ºC
33ºC
Cmt
Paz
19ºC
34ºC
Paz
Pzt
17ºC
32ºC
Pzt
Sal
19ºC
31ºC
Sal
Çar
17ºC
29ºC
Çar
Haritada Görüntüle
Münih - Adıyaman Alternatif Ulaşım
Para birimi