Zile Can Turizm Online Otobüs Bileti

Zile Can Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Zile Can Turizm Hakkında

Yolcu taşımacılığı alanında hizmet sunan Zile Can Turizm, Tokat merkezli olarak 2021 yılında kuruldu. Firma, deneyimli şoförleri ve alanında uzman personel kadrosuyla hizmet veriyor. Müşteri memnuniyeti konusunda hassas olan Zile Can Turizm; güvenli, nitelikli ve konforlu bir hizmet sunmayı önemsiyor. Personellerinin eğitimi ve filosundaki araçların teknik donanımları konusunda dikkatli olan firmanın bünyesindeki otobüsler, yolcuların ihtiyaç duyabilecekleri her türlü donanıma sahip. Zile Can Turizm'in filosunda bulunan otobüslerde; wi-fi, televizyon, müzik yayını ve okuma lambası gibi imkanlar da var. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Zile Can Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Zile Can Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Zile Can Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Zile Can Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Zile Can Turizm; Tokat, Amasya, İstanbul, Kocaeli, Çankırı, Bolu gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Zile Can Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Zile Can Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Zile Can Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Zile Can Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Zile Can Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Zile Can Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Zile Can Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Zile Can Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Zile Can Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2021
Durak Sayısı: 29
Genel Merkez: Tokat
Kurucu: Zile Can Turizm
expand_less