Sinop Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Sinop Otogarı
place
Sinop-Ayancık Yolu Üzeri Merkez/Sinop
local_phone
+903682600304

Sinop

2008 yılında yenilenerek hizmete açılan Sinop Otogarı, 3000 m2 bir alanda yolculara hizmet veriyor. Konforlu otobüs terminalinde şehirler arası ve ilçeler arası otobüslerin kullandığı 25’den fazla peron, onlarca bilet satış ofisi, restoranlar, hediyelik eşya dükkanları, Sinop’ta yetiştirilen ürünleri yerel satıcılardan alabileceğiniz tezgahlar, mescitler ve bakımlı tuvaletler bulunuyor. 

Bütün Karadeniz şehirlerine ve büyük şehirlere her saat direk otobüs bulabileceğiniz otogarın ilçe ve köy peronlarında ise her saat Sinop’un bütün ilçelerine ve köylerine rahatça gidebilirsiniz. Şehir merkezine sadece 6 kilometre uzaklıkta olan Sinop Otogarı’na 0368 260 03 04 numaralı telefondan da istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

 

Şehir Merkezinden Sinop Otogarı'na Ulaşım

Sinop şehir merkezinden yürüyerek de ulaşım olanağı bulunan Sinop Terminali’ne Sinop Havalimanı, Sinop Üniversitesi, merkezi caddeler ve ilçelerden de ücretli ve ücretsiz ulaşım araçlarıyla 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Yolcu servisleri hem ekonomik hem de hızlı bir ulaşım fırsatı sunduğu için tercih ediliyor. Şehrin pek çok merkezi yerindeki otobüs firmalarının bilet satış ofisleri önünden kalkan bu yolcu servisleriyle otobüs saatlerinden önce terminalde olmak mümkün.

Halk Otobüsleri

24, 3A hat numaralı özel hak otobüslerinin onlarca duraklık bir güzergahı var. Sinop Limanı, Aşıklar Parkı, Sinop Havalimanı ve Sinop Tarihi Paşa Tabyaları gibi yoğun ve turistik noktalardan da geçen özel halk otobüslerinin her mahallede de durakları var.

Dolmuşlar

Liman ve havaalanı gibi yoğun noktaların yanı sıra Ada Mahallesi, Gelincik Mahallesi ve Gelincik Mahallesi gibi merkezi mahallerden ve Hamsilos Koyu, İnceburun, Sarıkum, Ayancı ve Gerze gibi turistik noktalardan da ulaşım hizmeti sunan dolmuşların özel halk otobüslerinden çok daha geniş bir güzergahları var.

Taksi

Sinop’ta her saat açık pek çok taksi durağı bulunuyor. Kaledibi Sokak gibi merkezi bir konumda bulunan ve (0368) 261 28 80 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Huzur Taksi, Atatürk Caddesi üzerinde 77/24 hizmet veren (0535) 737 54 95 numaralı Öztürk Taksi, sahil yolunda hizmet veren (0530) 093 83 80 numaralı Taksi Sinop 57 ve Sinop Havalimanı’nda hizmet veren (0368) 271 55 92 numaralı Sinope Taksi ile de istediğiniz saatte kolayca otobüs terminaline gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less