Durağan Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Durağan Otogarı
place
Merkez Mah. Fethi Tezok Cd. No:4, 57700 Durağan/Sinop

Durağan

Karadeniz ile İç Anadolu Bölgesi’nin kesiştiği nokta üzerinde yer alan Durağan Terminali, her yıl ilçeye seyahat eden çok sayıda yolcuyu ağırlıyor. Sinop şehir merkezi ve Samsun gibi yakın kentler ile Durağan arasında yolculuk yaparken karşılıklı otobüs seferlerinden yararlanabilirsiniz. Terminalin çevresinde bulunan pastaneler, marketler ve büfeler sayesinde seyahat öncesi veya sonrasında meydana gelebilecek ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilirsiniz. Durağan Terminali’nin içinde yer alan bilet satış bölümleri ve dinlenme salonu ise ilçede yolculuğu kolaylaştıran olanaklar arasında.

Şehir Merkezinden Durağan Otogarı'na Ulaşım

Sinop’un Samsun sınırına yakın konumlanan ilçesi Durağan’da yolculara hizmet veren terminale ilçe merkezinden taksi veya minibüsle ulaşılabiliyor. Üstelik ilçenin küçük merkezinde yer alan terminale bazı bölgelerden yürüyerek de erişmek mümkün. 

Minibüs   

Durağan sınırlarında pek çok nokta üzerinden geçen minibüsler sayesinde direkt olarak ilçenin otobüs terminaline gelebilirsiniz. Sefer saatleri değişiklik gösteren minibüslerle terminale ulaşmak genellikle 10 dakika civarında sürüyor. 

Taksi 

Taksi ise Durağan’da yolcuların merkezden terminale erişmek için tercih edebilecekleri en rahat alternatifler arasında. İlçe merkezinde bulunan duraktan bir araç çağırdığınızda hiç beklemeden yola çıkabilirsiniz. Kapı önünden binebileceğiniz araçlarla Durağan Otobüs Terminali’nin girişine kadar gelebilirsiniz. 

Yolcu Servisleri  

Durağan ilçe merkezinin oldukça küçük olması nedeniyle yıl boyunca merkezden terminale hizmet veren yolcu servisi bulunmuyor. Buna karşılık bazı dönemlerde yakın ilçelerden ve merkezden bazı seferler düzenlenebiliyor. Servislerle ilgili güncel bilgileri seyahat edeceğiniz firmayla iletişime geçerek edinebilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less