Gerze Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Gerze Otogarı
place
Çarşı Mah. Zincirlikuyu Cd. No:61, 57600 Gerze/Sinop

Gerze

Sinop’un Karadeniz kıyısında kurulan yerleşimlerinden Gerze’de hizmet veren otobüs terminali ilçenin tam merkezinde konumlanıyor. Bu sayede terminale yürüyerek veya toplu taşıma seçeneklerinden yararlanarak ulaşmak son derece kolay. Terminal içerisinde bulunan bekleme alanları, büfe ve çay ocağı Gerze’ye seyahat edenlere daha konforlu bir atmosfer sunuyor. Küçük ve düzenli yapıdaki Gerze Terminali’nin peronlarından otobüse binebilirsiniz. Terminal dahilinde yolcuları bekleyen yazıhanelerde ise yolculuk öncesinde biletleme işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. 

Şehir Merkezinden Gerze Otogarı'na Ulaşım

Sinop’a bağlı Gerze’nin biraz dışında konumlanan terminale belediye otobüsleri ve taksilerle erişim sağlayabilirsiniz. Gerze Otobüs Terminali’ne yolculuk seçilen araca göre 5 veya 10 dakika kadar zaman alıyor. 

Otobüs  

Gerze içinde çalışan belediye otobüslerine bindiğinizde yaklaşık 10 dakikada ilçenin terminaline erişebilirsiniz. Gerze’nin büyük kısmında durakları bulunan otobüslerin seferleri gündüz saatlerinde daha sık gerçekleşiyor.   

Taksi 

Taksi ise merkezden Gerze Otobüs Terminali’ne gelirken hız kazanmak adına tercih edebileceğiniz ideal araçlardan. Gerze’de hizmet veren duraklardan taksi çağırdığınızda 7-8 dakika içinde terminale erişim fırsatı bulabilirsiniz. Üstelik taksiler bavulu ağır yolcular için otobüslerden çok daha konforlu. 

Servis Aracı 

Gerze’de otobüs firmaları terminalden merkeze sürekli servisle ulaşım imkanı sağlamıyor. Buna karşın özellikle yoğun dönemlerde servislerle de ilçe merkezine gelme fırsatı bulabilirsiniz. Otobüs şirketlerinin servisi bulunmadığında ise özel firmaların araçlarını değerlendirebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less