Türkeli Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Türkeli Otogarı
place
Güzelyurt, Mustafa Bozkurt Cd., 57900 Türkeli/Sinop

Şehir Merkezinden Türkeli Otogarı'na Ulaşım

Sinop’a bağlı ilçelerden Türkeli’nin sahil kıyısına oldukça yakın bir noktada konumlanan otobüs terminali, ilçenin tam merkezinde yolcuları ağırlıyor. Bu sayede minibüslerle veya yürüyerek merkezin herhangi bir noktasından buraya rahatça erişme olanağı bulabilirsiniz. Taksiler ve yakın kentlerden gelen otobüsler ise Türkeli Terminali’ne ulaşmak isteyen yolcular için diğer cazip araç alternatiflerinden. 

Taksi 

Oldukça küçük bir alana yayılan Türkeli’nin merkezinden terminal yönüne doğru yapılan taksi yolculuğu, genel olarak 10 dakikayı geçmiyor. Böylece bu araçlara fazla ödeme yapmadan hızlıca ilçe terminaline gelebilirsiniz. İlçenin her noktasına doğrudan araç çağırmak mümkün. Buna karşılık Sinop kent merkezinden veya şehrin sınırlarında bulunan diğer ilçelerden Türkeli Terminali’ne yolculuk yapmanız gerektiğinde taksiye binmek yerine minibüs veya otobüsleri kullanarak tasarruf edebileceğinizi anımsatalım. 

Minibüs  

Minibüsler, ilçenin ziyaretçilerine mevsim farkı olmaksızın son derece kolay şekilde terminale yolculuk yapma olanağı sağlıyor. Türkeli’nin neredeyse tamamını dolaşan bu araçlarla yaklaşık 10 dakikada yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ilçenin çevresinde bulunan diğer yerleşimlerden ve Sinop’un merkezinden düzenlenen seferlerden faydalanarak da terminale ulaşmayı tercih edebilirsiniz. 

Otobüs 

Türkeli’nin yakınlarında yer alan ilçelerden ve Sinop’un şehir merkezinden ilçenin terminaline otobüsle erişebilirsiniz. Bölgede otobüslerin tarifeleri dönemlere bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Yola çıkmadan önce güncel sefer saatlerini karşılaştırarak seyahat planınızı hazırlayabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less