Marmaris Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Marmaris Otogarı
place
Sarıana, 48700 Marmaris/Muğla
local_phone
+902524123037

Marmaris

Marmaris Terminali Hakkında

Muğla'ya bağlı turistik bir ilçe olan Marmaris'in otobüs terminali, ilçe merkezinden kısa bir yürüyüş mesafesinde Mustafa Münir Elgin Bulvarı üzerinde bulunuyor. Marmaris Terminali küçük olmasına rağmen özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerle doluyor. Kontur, Pamukkale, Metro ve Lider Turizm gibi birçok ulusal firmanın da ofislerinin bulunduğu terminalde bütün büyük şehirlere her saat direk otobüs bulunabiliyor. Yerel firmalar da her yarım saatte bir Akyaka, Dalaman, Datça ve Selimiye gibi tatil beldelerine yolcuların ulaşımını sağlıyor.

Yaz aylarında minibüs ve otobüs sefer sayılarının arttığı terminalde küçük bir büfe, market, ATM ve turizm danışma ofisi bulabilirsiniz. Ücretsiz yolcu servisleri ve dolmuşlarla ulaşımın sağlanan otobüs terminalinde otellere ve çevre tatil beldelerine gidebileceğiniz taksiler de hizmet veriyor. (0252) 413 55 42 numarasından 24 saat boyunca terminal müdürlüğüne ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Marmaris Otogarı'na Ulaşım

Marmaris merkezinden ve komşu turistik beldelerden yolcuların istedikleri saatte otobüs terminaline ulaşabilmesi için pek çok ulaşım aracı sağlanıyor.

Dolmuşlar

Marmaris dolmuşlarının ilçe merkezinde pek çok noktada duraklarını görebilirsiniz. Muğla’nın diğer turistik beldelerinden de her saat başı Marmaris Terminali’ne dolmuşlar bulunuyor.

Belediye Otobüsleri

İnönü Caddesi, Adnan Menderes Caddesi ve Cumhuriyet Bulvarı gibi Marmaris’in büyük caddelerinde ve pek çok semtte durakları olan ve her yarım saatte bir terminale hareket eden belediye otobüsleri, yolcular tarafından terminale ulaşım için sıkça kullanılıyor.

Yolcu Servisleri

Ücretsiz yolcu servisleri ile de Marmaris merkezinden 10 dakikada terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Atatürk Caddesi’nde durağı bulunan ve (0252) 412 13 26 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Marmaris Taksi, (0252) 412 85 42 numarasından 24 saat ulaşabileceğiniz Güven Taksi ve Cumhuriyet Bulvarı üzerinde 7/24 hizmet veren (0252) 417 32 72 numaralı Şirin Taksi ile de istediğiniz zaman terminale gidebilirsiniz. Marmaris otellerini önünde de 24 saat hizmet veren taksi durakları bulabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less