Muğla Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Muğla Otogarı
place
Atatürk Blv. Ahmet Saadettin Özhan Sk. Merkez/Muğla
local_phone
+902522140037

Muğla

Muğla Terminali Hakkında

Özellikle yaz döneminde her gün yüzlerce yerli ve yabancı turiste hizmet veren Muğla Terminali, şehir merkezine yakın bir noktada Atatürk Bulvarı üzerinde yer alıyor. Büyük ve modern bir otobüs terminali olan Muğla Terminali içerisinde Ulusoy, Efe Tur ve Metro gibi pek çok büyük otobüs firmasının ofisi bulunuyor. Muğla Park AVM’ye kısa bir yürüyüş mesafesinde olan otobüs terminalinde yolcular ihtiyaçları için bir market, kafe, tuvaletler ve mescitler hizmet veriyor. Şehir merkezinde olan otobüs terminalinin çevresinde ise birçok restoran, otel, alışveriş merkezi ve taksi durağı bulabilirsiniz.

Bodrum, Marmaris, Didim ve Dalaman gibi tatil beldelerine gün boyu minibüs bulabileceğiniz terminalde yaz aylarında minibüs sefer sayıları artırılıyor. (0252) 214 00 37 numaralı telefonla terminal müdürlüğüne ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Muğla Otogarı'na Ulaşım

Türkiye’nin en çok turist ağırlayan şehirlerinden biri olan Muğla’nın Atatürk Bulvarı gibi merkezi bir noktası üzerinde yer alan otobüs terminaline 24 saat ulaşım hizmeti var. İster şehir merkezinden ister Muğla’nın turistik ilçelerinden kolayca terminale gidebilir ve yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

BelediyeOtobüsleri

Abdi İpekçi Caddesi, İsmet İnönü Caddesi, Muğla Devlet Hastanesi, Zihni Derin Caddesi ve Nazım Hikmet Parkı gibi yoğun yerlerinde bulunan duraklarından binebileceğiniz Kötekli, Yeniköy gece hattı, Menteşe Yapı Kooperatifi, Eski Hastane Ring ve Yeniköy hattı ile 24 saat belediye otobüsüyle terminale gidebilirsiniz. Gün içinde her yarım saatte bir hareket eden terminal hatları gece yarısından sonra saat başı hizmet veriyor.

Yolcu Servisleri                                                    

Gece saat 24:00’a kadar otobüs terminaline gitmek için kullanabileceğiniz ücretsiz yolcu servisleri de yolcuların en çok tercih ettiği ulaşım araçları arasında. Yolculuk yapacağınız otobüs firmasının Muğla merkezinde hizmet veren ofisleri önünden kalkacak olan servisleri, otobüs saatlerine göre ayarlandığı için kalkış saatinizden 45 dakika önce servisinize binebilir ve 15 dakikada peronlarda olabilirsiniz.

Minibüsler

Özellikle ilçelerden terminale gelmek istiyorsanız minibüsler en ekonomik ulaşım araçları. Fethiye, Bodrum, Marmaris ve buralara bağlı tatil beldelerinde her saat Muğla Terminali’ne minibüs bulabilirsiniz. Minibüsler genellikle ilçe otogarlarından hareket ediyor. Muğla merkezinde de her mahallede durağı olan şehir içi minibüsler yolculara hizmet veriyor.

Taksi

İsmet Çatak Caddesi’nde durağı bulunan (0252) 214 48 20 numaralı Muğla Birlik Taksi, (0252) 214 68 00
numaralı Merkez Taksi ve (0252) 214 01 20 numaralı Örnek Taksi durakları 7 gün 24 saat açık. Turistik ilçelerde de taksiler yoğun olarak kullanılıyor ve oteller önünde 24 saat açık taksi durakları bulunuyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less