Milas Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Milas Otogarı
place
Aydınlıkevler, 48200 Milas/Muğla
local_phone
+902525130246

Milas

Milas Terminali Hakkında

Muğla’nın turistik ilçelerinden biri olan Milas’ın Nazmi Akdeniz Caddesi üzerinde hizmet veren Milas Terminali, küçük olmasına rağmen özellikle yaz aylarında oldukça hareketli oluyor. Çoğunlukla yerel otobüs firmalarının hizmet verdiği terminalde Milas Birlik minibüsleri de Bodrum, Torba, Didim, Akyaka ve Marmaris gibi pek çok komşu tatil beldesine her yarım saatte bir yolcuları taşıyor.

Kuşadası ve Bodrum arasında bir kavşak görevi de gören terminalde İstanbul, Ankara ve İzmir gibi pek çok büyük şehre de her saat direk otobüs bulabilirsiniz. İçerisine bir market, küçük bir büfe, tuvaletler ve mescitler bulunan Milas Terminali’nin çevresinde de çok sayıda restoran ve otel var.

Şehir Merkezinden Milas Otogarı'na Ulaşım

Milas merkezinden kısa bir yürüyüş mesafesinde yolculara hizmet veren Milas Terminali’ne hem ilçe merkezinden ve otellerden hem de Bodrum ve Muğla’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Milas Birlik Minibüsleri

Milas Birlik minibüsleri, ilçe merkezinin yanı sıra Muğla’nın bütün turistik ilçelerinden ve çevre köylerden de yolcuların terminale ulaşımını sağlıyor.

Özel Halk Otobüsleri

Sabah saatlerinden gece geç saatlere kadar çalışan özel halk otobüsleriyle de terminale gidebilirsiniz.

Taksi

Menekşe Caddesi’nde hizmet veren (0252) 513 35 61 numaralı Menekşe Taksi, (0541) 869 88 92 numaralı Milas Hızlı Taksi ve (0507) 695 00 55 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Labranda Bulvarı’nda hizmet veren Milas Adliye Taksi ile de 24 saat boyunca otobüs terminaline gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less