Köyceğiz Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Köyceğiz Otogarı
place
Ulucami Mahallesi, 48800 Köyceğiz/Muğla
local_phone
+902522624164

Köyceğiz

Köyceğiz Terminali Hakkında

Muğla’nın doğal güzellikleriyle ünlü bir ilçesi olan Köyceğiz, özellikle yaz aylarında turistler ve tatilciler ile çok hareketleniyor. İlçenin merkezinde yürüme mesafesinde bulunan Köyceğiz Terminali, küçük olmasına rağmen yolcuların rahat etmesi için pek çok olanak sağlanıyor. Muğla’nın yerel yemekleri de tadabileceği restoranlar ve konaklama tesisleri hem terminal içerisin hem de çevresinde bulunuyor. Ayrıca terminal içerisinde ATM, market, mescitler, tuvaletler ve 24 saat taksi hizmeti sunuluyor.

Köyceğiz Terminali içerisinde hizmet veren yerel otobüs firmaları çoğunlukla Ortaca, Dalaman, Dalyan ve Marmaris gibi turistik ilçelere otobüs seferleri düzenlerken, ulusal firmalar da Türkiye’nin hemen her yerine ulaşım hizmeti sağlıyor.

 

Şehir Merkezinden Köyceğiz Otogarı'na Ulaşım

Genellikle yerel düzeyde firmalar tarafından seferler düzenlenen Köyceğiz Otobüs Terminali’ne merkezden minibüs, taksi ve belediye otobüsü ile erişim sağlayabilirsiniz. Taksiler, zaman kazanmak isteyen yolculara kolaylık sunuyor. Otobüsler ve minibüsler ise hem pratik hem de cep dostu alternatifler arasında öne çıkıyor. 

Servis Aracı 

Bölgeye sefer gerçekleştiren firmalar genellikle ücretsiz servis olanağı sağlamıyor. Bu nedenle Köyceğiz’de otobüs terminaline gelirken özel firmaların araçlarını değerlendirebilirsiniz. Servisle terminale yolculuk süresi başlangıç noktasına bağlı olarak birkaç dakika ile yarım saat arasında değişiyor. Üstelik bu araçları Muğla’nın merkezinden buraya gelirken de kullanabilir veya minibüs gibi seçeneklere yönelebilirsiniz. 

Minibüs

Köyceğiz’de özellikle bahar ve yaz aylarında minibüs seferleri yoğun olarak düzenleniyor. Terminale yolculukta da kolaylık sunan bu araçlara ilçe içinde bulunan duraklardan binerek sadece dakikalarla ölçülen süreden Köyceğiz Otobüs Terminali’nin önünde inebilirsiniz. 

Taksi

Hem Köyceğiz içinden hem de yakınlarda bulunan diğer merkezlerden taksi çağırarak 24 saat boyunca Köyceğiz Otobüs Terminali’ne gelebilirsiniz. Üstelik bölgede hizmet veren taksilerle iletişime geçmek adına konakladığınız tesisten de yardım isteyebilirsiniz. Köyceğiz Terminali civarında çeşitli durak alternatifleri bulunuyor. Buralardan araç çağırdığınızda 15 dakikayı aşmayan zaman diliminde terminalin girişine erişebilirsiniz. 

Otobüs 

Köyceğiz sınırları dahilinde hizmet veren belediye otobüsleriyle terminale yolculuk ise bir başka cazip alternatif. Gündüz saatlerinde daha sık geçen otobüslerin gece olduğunda seferleri azalıyor. Terminale daha geç vakitte ulaşmanız gerektiğinde özel servis veya taksi gibi başka araç seçeneklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less