Sarıgöl Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Sarıgöl Otogarı
place
Ayan, Söylemez Cd., 45470 Sarıgöl/Manisa
local_phone
+902368671992

Şehir Merkezinden Sarıgöl Otogarı'na Ulaşım

Manisa'nın hemen her noktasından Sarıgöl Otogarı'na belediye minibüsleri, otobüs firmalarının yolcu servisleri ve taksilerle hızlıca gidebilirsiniz. 

Minibüsler (Manulaş)

Yarım saat aralıklarla Demirciler, Yeşiltepe, Sazlıkuyu, Afşar, Alemşahlar, Yeniköy, Karacaali, Çavuşlar ve Salihli güzergahlarından hareket eden minibüslere Manisa Kart ile belediye ücret tarifelerine uygun fiyatlarla binebilirsiniz. Minibüsler kartı olmayan yolcuları parayla da kabul ediyor.

Yolcu Servisleri

Bölgede çalışan otobüs firmaları otogara ulaşım imkanı sağlıyor. Yakın ilçelerdeki firmaların ofislerinden kalkan servislerle otogara ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Taksiler

Şehrin dilediğiniz noktasından taksiye binerek otogara 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less