Erbaa Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Erbaa Otogarı
place
Erek, Mercan Sk. No:53, 60500 Erbaa/Tokat
local_phone
+903567159941

Erbaa

İlçe merkezinin kısmen dışında konumlanan Erbaa Terminali’nden sene boyunca Türkiye’nin pek çok noktasına otobüs seferleri düzenleniyor. Genellikle küçük çaplı firmalar tarafından kullanılan terminale minibüs ve servis araçları ile erişim sağlanabiliyor. Erbaa Otobüs Terminali’nde otomobil park alanları, dış ve iç alanlarda yer alan dinlenme bölümleri ve bilet satış ofisleri bulunuyor. Terminalde ayrıca iki farklı büfenin yanı sıra lavabolar ve otobüs bekleme peronları mevcut.

Şehir Merkezinden Erbaa Otogarı'na Ulaşım

Tokat’ın Erbaa ilçesinde yer alan terminale belediye otobüsleri, taksiler ve minibüslerle erişmek mümkün. Hangi aracı tercih ettiğiniz fark etmeksizin yolculuk genellikle 5 veya 10 dakika kadar zaman alıyor. 

Minibüs   

Erbaa’nın merkezinden sürekli hareket eden gün boyunca durmaksızın hareket eden dolmuşlara bindiğinizde yaklaşık 10 dakikada Erbaa Otobüs Terminali’nde olabilirsiniz. Minibüslerin ücretleri yolcuları ekonomik anlamda yormayacak kadar uygun. Buna karşın ilçede dilerseniz servis aracı gibi ücretsiz seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. 

Taksi 

Erbaa ilçe merkezinde bulunan duraklardan taksi çağırdığınızda 5 dakika gibi kısa bir sürede Erbaa Terminali’ne erişebilirsiniz. Taksiler minibüsler kadar uygun fiyatlı olmasa da hız ve pratiklik avantajı sayesinde sıkça tercih ediliyor. 

Yolcu Servisleri  

Erbaa’nın merkezinden otobüs terminaline gelmek için dilerseniz ücretsiz yolcu servislerine binebilirsiniz. Servislerin güzergahı üzerinde bulunan noktalardan bu araçlara bindiğinizde 10-15 dakikada Erbaa Otobüs Terminali’nin önünde inebilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less