Kumru Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kumru Otogarı
place
Samur Mahallesi Atatürk Cd. 52800 Kumru/Ordu

Kumru

Kumru Terminali Hakkında

Ordu şehrine bağlı küçük bir ilçe olan Kumru’nun merkezine çok yakın olan otobüs terminalinde çoğunlukla yerel firmalar olmak üzere az sayıda firmanın bilet satış ofisi bulunuyor. Perşembe, Ünye ve Fatsa gibi pek çok sahil ilçesine her saat minibüs bulunan terminalde büyük şehirlere de düzenli olarak otobüs seferleri düzenleniyor.

Terminal içerisinde 7 gün 24 saat açık bir taksi durağı bulabilir, ayrıca yolculuğunuz sırasında terminalde bulunan market, çay ocağı, tuvaletler ve mescitlerden de faydalanabilirsiniz. Hem belediye otobüsleriyle hem de minibüs ve taksiler ile istediğiniz zaman otobüs terminalinden kolayca Kumru ilçe merkezine gidebilirsiniz.

Şehir Merkezinden Kumru Otogarı'na Ulaşım

Ordu’ya bağlı ilçelerden Kumru’da şehirler arası seyahat edenlere hizmet veren otobüs terminali, ilçenin merkezinde konumlanıyor. Bu sayede ilçe sınırları içinde minibüs veya taksileri kullanarak kısa sürede terminale erişim sağlanabiliyor. Seyahat firmalarının servisleri ise ücret ödemeden Kumru Terminali’ne gelmek için ideal. 

Servis Aracı  

Kumru’da pek çok otobüs firması, mevsim veya zaman fark etmeksizin yolculara servisle terminale transfer hizmeti sunuyor. Şehirler arası seyahatiniz için biletinizi satın aldıktan sonra firmadan servis detaylarını öğrenebilirsiniz. Kumru’nun çeşitli noktalarından binebileceğiniz araçlarla 6-7 dakikada ilçenin terminaline hızlıca erişmeniz mümkün. Üstelik ilçede neredeyse her otobüs seferi öncesinde servis olanağı bulunuyor. 

Minibüs   

Kumru’nun pek çok mahallesinden geçen minibüsler ise ilçe terminaline seyahatte tercih edebileceğiniz ekonomik araçlar arasında. Kumru terminaline yapacağınız yolculuğu hem pratik hem de bütçe dostu şekilde tamamlamak adına minibüse binebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz noktadan minibüs geçmiyorsa, taksi çağırmayı düşünebilir veya yeterince yakında yürüyerek Kumru Terminali’ne gelebilirsiniz. 

Taksi

Kumru’da taksiler, özellikle terminale gelirken zaman sınırı olan yolcular için uygun araçlardan. İlçe sınırlarında istediğiniz yere telefonla araç çağırabilir ve fazla zaman kaybetmeden otobüsünüzün hareket edeceği terminale erişebilirsiniz. Kumru’nun kısmen küçük bir yerleşim olması nedeniyle taksi yolculuğu uzak noktalardan dahi fazla uzun sürmüyor. Ordu kent merkezinden ve diğer civar yerleşimlerden ilçe terminaline yolculuk yapmanız gerekiyorsa, tasarruf etmek için taksi yerine ilçeler arası çalışan otobüsleri kullanabilirsiniz. 

Otobüs  

Ordu kent merkezinden ve şehrin Kumru dışında kalan diğer ilçelerinden Kumru Terminali’ne otobüslerle erişim sağlamak hayli kolay. Uygun fiyatlı bilet ücretleri sayesinde bütçe dostu yolculuğu seçenleri de cezbeden otobüslere direkt olarak ilçe merkezlerinden binebilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less