Akkuş Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Akkuş Otogarı
place
Yazlıkbelen, Kooperatif Cd. 52950 Akkuş/Ordu

Akkuş

Akkuş Terminali Hakkında

Akkuş Terminali, İç Anadolu ve Akdeniz bölgeleri şehirlerinden Ordu’ya giden otobüsler için bir mola noktası olarak hizmet verdiği için oldukça hareketli bir yer. Akkuş Terminali hem bir kalkış- varış noktası hem de bir mola noktası olarak hizmet veriyor. Akkuş Terminali’nden başta Ordu, Tokat, Amasya, Sivas ve Samsun olmak üzere pek çok komşu şehre otobüs seferleri bulabilirsiniz. Ayrıca Akkuş Terminali’nden Karadeniz’in Ünye, Fatsa ve Bafra gibi kıyı ilçelerine de turistik otobüs seferleri düzenleniyor.

Akkuş Terminali, Karadeniz’i Anadolu’ya bağlayan D850 karayolu üzerinde yer aldığı için yoğun kullanılan bir otobüs terminali. Akkuş Terminali, bu yolcu yoğunluğuna göre tasarlanmış ve terminal içerisinde yöresel Karadeniz yemeklerini tadabileceğiniz restoranlar, çay içebileceğiniz kafeler veya yolculuk için alışveriş yapabileceğiniz marketler bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Akkuş Otogarı'na Ulaşım

Yürüyerek veya yolcular için sunulan halk otobüsleri ve minibüsleri kullanarak ilçe terminaline kısa sürede gidebilirsiniz.

Minibüs

Minibüs seferleriyle hem ilçe merkezinden hem de Ünye ve Niksar gibi ilçelerden otobüs terminaline kolayca ulaşabilirsiniz.

Halk Otobüsleri

Her yarım saatte bir ilçe merkezindeki duraklarından hareket eden halk otobüsleriyle rahat bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Akkuş ilçe merkezinde ve terminal içerisinde 24 saat hizmet veren taksi durakları bulabilirsiniz.Rahat ve hızlı bir yolculukla terminale ulaşmak için 24 saat taksi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less