Burdur Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Burdur Otogarı
place
Aydınlıkevler Mah. Armağan İlci Blv. No:103 15040 Merkez/Burdur
local_phone
+902482331498

Burdur

İçerisinde çok sayıda yazıhaneyi barındıran Burdur Otobüs Terminali, 2013 yılından bu yana yolculara hizmet veriyor. Terminal dahilinde yer alan bekleme alanları ile büfeler şehirde seyahat edenlere büyük rahatlık sağlıyor. Ayrıca ibadet etmek istediğinizde terminal içerisinde konumlanan mescitten yararlanabilirsiniz. Hem Burdur’a gelmek hem de buradan farklı kentlere seyahat etmek için kullanabileceğiniz terminalde çeşitli hediyelik eşyalar satın alınabilecek küçük marketler de mevcut.

Şehir Merkezinden Burdur Otogarı'na Ulaşım

Burdur merkezine oldukça yakın olan otobüs terminaline ulaşmak için en çok tercih edilen ulaşım araçları belediye otobüsleri ve yolcu servisleri.

Belediye Otobüsü

Meydan, şeker fabrikası, Emek, Yuva Evleri ve Burkent rotası üzerinden terminale ulaşan ve gece 24:00’a kadar her 10 dakikada bir hareket eden Sanayi, Meydan, Serenler, NATO, İşçi Evleri ve Çendik belediye otobüsü hatları ile terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının bilet satış ofisleri önünden her yarım saatte bir terminale ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlanıyor.

Minibüsler

Hem Burdur merkezinden hem de şehrin ilçe ve köylerinden terminale ulaşım sağlayan minibüsleri her saat başı merkezi duraklarda bulabilirsiniz.

Taksi

Hızlı bir şekilde terminale ulaşmak istiyorsanız şehir merkezinde 7 gün 24 saat taksi bulabilir ve kısa sürede terminale ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less