Bilecik Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Bilecik Otogarı
place
Ertuğrulgazi Mh. Atatürk Bulv. Bilecik/Merkez
local_phone
+902282121088

Bilecik

Marmara Bölgesi’ne bağlı şehirlerden Bilecik’te yer alan Bilecik Otobüs Terminali, yolcularına Türkiye’nin hemen her noktası ile Bilecik arasında direkt seyahat etme olanağı sağlıyor. Bilecik’i ülkenin diğer şehirleriyle buluşturan terminalde pek çok otobüs firması faaliyet gösteriyor. Bu sayede Bilecik seyahatiniz için tercih ettiğiniz otobüs şirketine ait biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Çok fazla geniş sayılamayacak terminalde otobüsünüze binmeden hemen önce veya seyahatinizin sonunda hızlıca atıştırmalık alabileceğiniz büfeler mevcut. Yolcuların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik farklı alanları barındıran terminalde otobüsünüzü beklerken dinlenebileceğiniz yolcu salonu da yer alıyor.

Kütahya, Bolu, Sakarya, İstanbul ve Eskişehir’e yakın sayılabilecek Bilecik’ten tüm bu illere otobüsle yolculuk mümkün. Bilecik’ten ayrıca Düzce, Sakarya veya Yalova istikametine seyahat etmek istediğinizde yine otobüslerden yararlanabilirsiniz. Bilecik Otogarı’nda Lider Adana, Mis Amasya, Metro Turizm, Özlem Diyarbakır ve Kütahyalılar Turizm gibi pek çok farklı firmadan birini tercih ederek yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. 2017 yılından beri yolculara hizmet veren Bilecik Otobüs Terminali’ne Bilecik şehir merkezinden ulaşmak istediğinizde seyahat firmalarının sağladığı servisleri kullanabilirsiniz. Servis dışında faydalanabileceğiniz transfer seçenekleri ise şehir içi otobüsler ve taksiler.

Şehir Merkezinden Bilecik Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezine oldukça yakın olan Bilecik Terminali’ne yürüyerek veya ücretli ve ücretsiz ulaşım araçlarından birini kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ve terminal rotasında hizmet veren H8 numaralı otobüs hattı, sabah 6.30 ile 22.30 saatleri arasında her 15 dakikada bir hareket ediyor. Bu otobüs hattı ile şehrin birçok noktasından terminale ulaşabilirsiniz. Gece 24:00’dan sonra terminal ulaşmak için ise H8 Polis Evi-Terminal otobüs hattını kullanabilirsiniz, bu hat gece 24:00’dan sabah 06:00’a kadar her 60 dakikada bir kalkıyor.

Minibüsler

Sabah 07:00 ile gece 24:00 saatleri arasında hizmet veren minibüslerle de terminal ulaşmanız mümkün. Terminal minibüsleri; üniversite, çarşı ve terminal rotası üzerinde her 15 dakikada bir sefer düzenliyor.

Yolcu Servisleri

Yolculuk yapacağınız firmanın şehir merkezindeki bilet satış ofisinin önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleriyle kısa sürede terminale ulaşmanız mümkün.

Taksi

7 gün 24 saat hizmet veren terminal taksi durağının yanı sıra şehir merkezinde de istediğiniz saatte taksi bulabilir ve rahat bir yolculukla 5 dakikada terminale ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less