Gölcük Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Gölcük Otogarı
place
Dumlupınar Mah. Adnan Menderes Blv. No:88, 41650 Gölcük/Kocaeli

Gölcük

Kocaeli sınırlarında konumlanan ilçelerden Gölcük’ün merkezinde hizmet veren otobüs terminalinden Marmara başta olmak üzere pek çok bölgeye sefer düzenleniyor. Gölcük içinde çeşitli noktalardan yürüyerek terminale kadar gelebilirsiniz. İlçenin otobüs terminaline toplu taşımayla erişmek istediğinizde minibüsleri kullanabilirsiniz. Ulaşım merkezi dahilinde bulunan otopark özel aracıyla Gölcük Otobüs Terminali’ne gelenlere büyük kolaylık sağlıyor. Terminal civarında yer alan mekanlar ise seyahatten önce veya sonra yemek molası vermek isteyenlerin hizmetinde.

Şehir Merkezinden Gölcük Otogarı'na Ulaşım

Merkezde konumlanan Gölcük Otobüs Terminali’ne yürüyerek gelebilirsiniz. Yürüyemeyecek durumda olan veya ağır bavullarla yola çıkanlar ise minibüsler ve taksilerle terminale erişmeyi tercih edebilirler. 

Minibüs   

İzmit Körfezi’nin güneyinde yer alan Gölcük’te merkezden terminale sefer düzenleyen minibüsler mevcut. Bu araçlara bindiğinizde kısa sürede terminalin giriş kapısında inebilirsiniz. Gölcük Otobüs Terminali’ne gelmek için sadece yürümek bile yeterli. Buna karşın yürüyemeyecek durumda olduğunuzda düzenli seferleriyle rahatlık sağlayan minibüslerden yararlanabilirsiniz. 

Taksi 

Gölcük ilçe merkezinde bulunduğunuz yere taksi çağırarak terminale doğru yola çıkmak ise bir başka seçenek. Merkez ile Gölcük Terminali arasında bulunan kısa mesafe sayesinde ödenmesi gereken taksi ücreti yükselmiyor. Bununla birlikte merkeze kısmen uzak kalan yerleşimlerden taksiyle terminale erişmenin daha masraflı olabileceğini unutmayın.  

Özel Servisler

Gölcük’te özellikle doğal güzellikleri ile gezginleri büyüleyen turistik noktalardan terminale gelirken özel servisleri kullanabilirsiniz. Servis seçeneklerinin ücretleri toplamda gidilen mesafe ve yolculuk zamanı gibi etkenlere göre değişebiliyor. Güncel bilgileri bölgede hizmet veren şirketlerden alarak araç seçiminizi yapabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less