Turhal Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Turhal Otogarı
place
Müftü Mah. Demir Sk. No:2, 60300 Turhal/Tokat
local_phone
+903562753170

Turhal

Turhal Otogarı, Tokat’ın Turhal ilçesinde yer alıyor. Türkiye’nin birçok noktasından Tokat-Turhal’a düzenlenen otobüs seferleri için Turhal Otogarı tercih ediliyor. Yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahip olan Turhal Otogarı’nda WC, restoran, büfe gibi imkanlar bulunuyor. Metro Turizm, Mis Amasya Tur, Özlem Cizre Nuh, Tokat Almus Turizm, Zile Barış Turizm gibi birçok otobüs firması Turhal Otogarı’ndan Türkiye’nin birçok yerine seferler düzenliyor. Şehir merkezine 900 metre uzaklıkta yer alması nedeni ile ulaşımın kolay olduğu otogara, yürüyerek ya da otobüs ve minibüsler ile ulaşım mümkün. Bunun yanı sıra çevre ilçelerden de Turhal Otogarı’na ulaşım da son derece pratik.

Şehir Merkezinden Turhal Otogarı'na Ulaşım

Turhal ilçesinin otobüs terminali, merkezi bir konumda olduğundan yürüyerek de ulaşılabiliyor. Turhal, çok küçük bir ilçe, bu yüzden ister yürüyerek ister ise belediye otobüsleri ve dolmuşlarla terminale kolayca gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Turhal Kule, Turhal Kalesi ve Gaziosmanpaşa Üniversitesi Turhal Meslek Yüksekokulu gibi kalabalık noktalardan ve Mimar Sinan Mahallesi, Osmangazi Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi gibi büyük mahallerden belediye otobüslerini kullanarak terminale kolayca gidebilirsiniz. Sabah saat 08:00 ve 17:15 arasında Tokat’ta Toptancılar Sitesi ve Kampüs duraklarından kalkan belediye otobüsleriyle de kolayca Tokat merkezinden Turhal Terminali’ne gidebilirsiniz.

Minibüsler

İlçe merkezinin yanı sıra Tokat merkez, çevre ilçeler ve köylerden de terminale gitmek için saat başı kalkan ilçeler arası minibüslerden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Kazova Devlet Hastanesi karşısında durağı bulunan ve 24 saat taksi bulabileceğiniz 0532 734 21 09 numaralı Yıldız Taksi, 0356) 275 18 78 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Olimpiyat Taksi ve Cumhuriyet Caddesi’nde hizmet veren (0356) 275 47 48 numaralı Çiçek Taksi ile de çok uygun fiyatlarla otobüs terminaline gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less