Uzak Doğu'ya şimdi avantajlı uçma zamanı

muratekinay
İçindekiler

Bangkok, Hanoi, Şanghay, Pekin, Bali ve Singapur gibi Uzak Doğu'nun en gözde şehirlerine şimdi sadece 589 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Singapur Havayolları'nın Uzak Doğu'yu keşfetmek isteyenler için hazırladığı çok özel promosyonla İstanbul'dan Kuala Lumpur'a 589 dolardan, Endonezya'nın başkenti Jakarta'ya 609 dolardan ve dünyanın en popüler tatil destinasyonlarından Bangkok'a 629 dolardan başlayan cazip fiyatlarla uçma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Son gün 30 Haziran

Kampanya ile biletinizi Enuygun.com üzerinden 30 Haziran'a kadar alarak bu çok avantajlı fırsattan yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında dünyanın en güzel tatil cennetlerinden Bali'ye 683 dolardan, Singapur'a 689 dolardan, Penang'a 759 dolardan, Saygon ve Hanoi'ye ise 779 dolardan başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalayabilirsiniz. Chiang Mai ve Koh Samui'ye avantajlı uçun Tapınakları ile ünlü Chiang Mai ve Koh Samui'yi keşfetmek isteyenler de kampanya ile vergiler dahil gidiş dönüş 819 dolardan başlayan fiyatlardan yararlanabilirler.

Shangai

Business sınıfında konforu yaşayın

Kampanya ile business konforu ve ayrıcalığını yaşamak isteyenler ise Bangkok'a 2379 dolardan, Saygon ve Hanoi'ye 2539 dolardan, Pekin ve Şanghay'a ise 2649 dolardan başlayan fiyat avantajından yararlanarak seyahat edebilirler. En uygun seferleri karşılaştırmak ve biletinizi hemen satın almak için tıklayın

Satış dönemi: 21 Haziran 2016 - 30 Haziran 2016

Seyahat dönemi: 21 Haziran 2016 - 30 Kasım 2016

 

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar