Türk Hava Yolları Meksika uçuşlarına başlıyor


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
17 Ocak 2019 | 28

Amerika kıtasında rotasını arttırmaya devam eden Türk Hava Yolları, Meksika’nın başkenti Mexico City ve ülkenin önemli turizm şehirlerinden Cancun’a direk uçuşlara başlıyor.

21 Ağustos’ta başlayacak haftada 3 gün

21 Ağustos’ta başlayacak haftada 3 gün

21 Ağustos’ta başlayacak seferler haftada 3 gün olacak. Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu unvanını kaptırmamaya kararlı olan Türk Hava Yolları, böylece Amerika kıtasında 19 noktaya uçmuş olacak. İstanbul’dan Mexico City’e Çarşamba, Cuma ve Pazar İstanbul’dan saat 20:55’de kalkış olacak. Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi Mexico City’den saat 05:30 kalkış Cancun 07:30 varış, Cancun’dan İstanbul’a şeklinde olacak. 

Ucuz Uçak Bileti Bulun

Dünyanın en yüksek başkentlerinden biri

Dünyanın en yüksek başkentlerinden biri

Amerika kıtasının önemli finans merkezlerinden biri olan Mexico City Meksika’nın da aynı zamanda başkenti ve en büyük şehridir. Aztekler medeniyetinin başkenti Mexsico City aynı zamanda çok yükseklere kurulmuş bir kenttir. Dünyanın en yüksek başkentlerinden biri kabul edilir.

Karayip kıyısındaki güzellik Cancun

Karayip kıyısındaki güzellik Cancun

Meksika’nın Yucatan yarımadası üzerinde bulunan Cancun da ülkenin en önemli turistik merkezidir. Karayip kıyı denizi ve sahilleriyle ünlü bu şehirde Mayalar döneAminden kalma kalıntılarda bulunur.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2063 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.