Havayollarının kış kampanyaları

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Yakınlarınıza yeni yıl hediyesi almakta zorlanıyorsanız, THY ve Pegasus, Aralık ayında kış kampanyalarıyla ucuz bilet fırsatı sunuyor. Pegasus'tan 31 Aralık'a kadar biletini alanlar, uygun fiyata yurt içi ve yurt dışı pek çok yere uçabilecek. THY'nin ise Almanya'ya gidiş dönüş her şey dahil 169 dolara uçak bileti var. Bu uygun koşullu kampanya biletlerine Enuygun'dan rahatça ulaşabilirsiniz.

Pegasus'tan yurt içi 31,99 TL'ye bilet var

Pegasus'un yılbaşı kampanyasıyla 31 Aralık'a kadar biletini alanlar, 13 Ocak-31 Mayıs tarihleri arasında yurt içi 31,99 TL, yurt dışı ise 39,99 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirler. Yurt içinde pek çok şehre gidiş dönüş her şey dahil, 65 TL ya da 70 TL'ye bilet bulunabiliyor. Yurt dışı içinse Mart ayı için Roma ve Üsküp'e 250 TL'ye gidiş dönüş biletleri buldum. Kampanya için biletinizi 31 Aralık'a kadar almanız gerekiyor. Bir küçük hatırlatma, uçak biletinde fiyatlar anlık olduğu için farklı bir fiyatla karşılaşabilirsiniz.

Almanya'nın pek çok şehrine 169 dolardan başlayan fiyatlarla

THY ise Almanya'nın pek çok şehrine gidiş dönüş her şey dahil 169 dolarda başlayan fiyatlarla bilet satışı yapıyor. Almanya'nın Berlin, Bremen, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Baden ve Köln şehirlerine uygun fiyatlı bilet satın alabilirsiniz. Kış aylarında uygun fiyatlı bilet satın almak isteyenlere duyurulur. THY ayrıca İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Venedik'e de uçmaya başladı. Venedik uçuşları 111 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar