THY'nin Sabiha Gökçen uçuşları daha avantajlı

tugbahacibayramoglu

Türk Hava Yolları (THY) ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman ve İzmir’e her şey dahil 69 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Gelen talep üzerine İstanbul’da sadece Atatürk Havalimanı’ndan değil, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan da THY ile uçabiliyorsunuz. Üstelik bu uçak biletlerini şimdiden almanız durumunda uygun fiyata yaz dönemi için bilet bulmanız da mümkün. Sizin için hemen enuygun uçak bileti sayfasında bilet araması yaptım.

İçindekiler

Sabiha Gökçen uçuşlarını seçmeniz gerekiyor

Nisan, Mayıs, Haziran dönemlerinde Antalya, Bodrum, Dalaman ve İzmir’e Sabiha Gökçen’den uçmanız halinde uygun fiyata THY biletleri var. Gerçekten de şimdiden bilet almanız durumunda Haziran ayında Bodrum’a her şey dahil 120 TL’ye gidiş dönüş bileti alabilirsiniz. Ancak THY’nin Sabiha Gökçen havalimanı uçuşlarını seçmeniz gerekiyor. Aynı tarihlerde THY ile Atatürk Havalimanı’ndan uçak bileti satın almanız durumunda fiyatı 2 katına çıkabiliyor. Örneğin Mayıs sonu için Antalya’ya Sabiha Gökçen’den uçmanız durumunda bilet fiyatı her şey dahil gidiş dönüş 119 TL tutarken, aynı tarihte Atatürk Havalimanı’ndan uçarsanız bilet fiyatınızın toplamı 259 TL yapıyor.

Uçak Bileti

Erken rezervasyon yapanlar fırsatı kaçırmayın

Bu kampanya özellikle erken rezervasyonla otel satın alanlar için de oldukça avantajlı. Nasılsa oteliniz belli, şimdiden uçak biletini de satın alarak tatilinize ucuza getirebilirsiniz. Yine Bodrum, Çeşme ya da Antalya’daki yazlıklarına gitmek isteyenler de THY’nin promosyonlu Sabiha Gökçen biletlerini alarak ucuza uçabilirler.

Bir kez daha hatırlatalım THY’nin uygun fiyata uçuşları Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden. Atatürk Havalimanı’ndan yapılan uçuşlar daha pahalı. Yine kampanya kapsamında Ankara’ya da uygun fiyata uçak bileti satın alabilirsiniz.

İyi uçuşlar dileriz…


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1458 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar