• Anasayfa
  • Bilgi
  • Tatilde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz 7 eşya

Tatilde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz 7 eşya

nihanbayram

Tatile çıkarken bavulunuza gideceğiniz yere uygun kıyafetler alıyorsunuz. Peki, harika bir tatil geçirmek için mutlaka yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz diğer eşyalar neler?

Müzik çalar

Müzik çalar

Müzik güzel ve eğlenceli bir tatil için en iyi başlangıç. Üstelikgeceleri uyku tutmaz veya plajda güneşlenirken canınız sıkılırsa da imdadınıza yine o yeiteşecek. Siz siz olun sevdiğiniz şarkılarla doldurduğunuz bir müzik çaları yanınızdan ayırmayın.

Uçak Bileti

Selfie çubuğu

Selfie çubuğu

Selfie çekmek artık neredeyse denize girip yüzmek kadar olağan bir tatil alışkanlığı haline geldi. Peki, gittiğiniz o güzel yerleri de fotoğrafta göstermeycek misiniz? Alın bir selfie çubuğu ve arkadaşlarınızla bol bol fotoğraf çektirip paylaşın.

Eğlenceli kitaplar

Eğlenceli kitaplar

Tatile çıkarken yanınıza mutlaka kitap alın ama bu kitabı çok iyi seçin. Özellikle eğlenceli ve komik kitaplar en iyi tatil arkaşlarından birisidir.

Güneş gözlüğü

Güneş gözlüğü

İster yaz ister kış mevsiminde olsun güneş gözlüğü her zaman sizi güneşin zararlı etkilerinden korur. Üstelik fotoğraflarda da daha karizmatik çıkarsınız.

Siyah kıyafetler

Siyah kıyafetler

Tatil demek renkli ve canlı kıyafetler demek olabilir ancak siyah her zaman daha şık bir alternatiftir. Özellikle akşam dışarı çıkarken.

Güneşten koruyan şapka

Güneşten koruyan şapka

Özellikle yaz aylarında sıcak güneşin altında dolaşmak da en çok zorlayan şeylerin başında gelir. Üstelik plajda uyuklamak isterseniz gözlerinizi kapatmak için de kullanabilirsiniz.

Harici şarj cihazı

Harici şarj cihazı

Özellikle son yıllarda cep telefonlarımızı gitgide daha fazla kullanıyoruz ve buna bağlı olarak şarjları da daha az gidiyor. Yanınızda taşıyacağınız bir harici şarj cihazı sayesinde gün boyu telefonunuzu kullanabilirsiniz


nihanbayram
Nihan Bayram
485 Yazı
Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre bir marka ajansında içerik editörlüğü yaptı. Hürriyet Kitap bünyesinde "Ün, Aşk ve Diğerleri" adlı kitabı yayınlandı. Ajans deneyiminden sonra Enuygun ekibine katıldı.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar