Ryan Air %85 ''tam zamanında''

muratekinay
İçindekiler

Avrupa'nın birçok noktasına sunduğu ucuz uçak biletleriyle adından sıkça söz ettiren Ryan Air şimdi zamanında kalkış oranıyla konuşuluyor. Geçtiğimiz Aralık ayının istatistiklerini yayınlayan Ryan Air, uçuşlarını %85 oranında ''tam zamanında'' gerçekleştirdi.

36.000'den fazla uçuş

Aralık ayının istatistiklerini açıklayan Ryan Air, toplamda 36.000 uçuşun verilerini karşılaştırdı. Seferlerin %85'i tam zamanında gerçekleşirken her bin yolcu için birden az şikayet geldi. Yine her bin yolcuda birden az bagaj sorunu yaşandı ve gelen tüm şikayetlerin %99'u bir hafta içinde yantlandı.

 

6 milyondan fazla yolcu

Sadece Aralık ayında 6 milyon yolcu Ryan Air'ı tercih etti. Müşterilerine daha rahat ve özgür bir uçuş deneyimi yaşatmak isteyen Ryan Air, uçuşlarda kabine ikinci el bagajını da kabul etmeye başladı.

Mobil biniş kartınızla uçun

Yenilikleri sadece uçuş deneyimiyle sınırlamayan Ryan Air uçağa binmeden önce de yolcuların rahat etmesi için sunulan yeniliklerden belki de önemlisi olan mobil biniş kartlarını tanıttı. Ryan Air yolcuları artık biniş kartlarını telefonlarına indirerek havaalanında sıraya girmeksizin hızlıca uçabilecekler. ''Yeniliklerin Öncüsü'' Ryan Air biletlerinizi enuygun.com üzerinden kolayca karşılaştırabilir, binlerce seçeneğe her an her yerden ulaşmak isterseniz, mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar