Pegasus'un İzmir'den Antalya ve Sivas'a uçuşları başladı

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

İstanbul’dan Anadolu’ya seferlerin sayısı artsa da son aylarda havayolu firmaları İzmir, Antalya ya da Adana çıkışlı Anadolu’ya sefer düzenlemeye başladı. Pegasus Havayolları da gelen yoğun talep üzerine İzmir’den Antalya’ya ve yine İzmir’den Sivas’a uçmaya başladı. Biletler 39,99 ya da 49,99 TL’den satışa çıkıyor.

Biletler 39,99 TL’den satışta

Pegasus’un İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Antalya’ya uçuşları haftanın yedi günü yapılıyor. Ve biletler 39,99 TL’den satışa çıkıyor. Pegasus’un İzmir çıkışlı bir başka uçuş noktası da Sivas’a. İzmir-Sivas uçuşları da haftada 3 gün gerçekleşecek. Uçuşlar Salı-Cuma ve Pazar günleri karşılıklı olarak yapılacak.

 

İzmir-Sivas haftada 3 gün

Pegasus Havayolları’nın İzmir’den Sivas ve Antalya’ya uçuşlarını yurt içinde ve yurtdışında başka noktalara da bağlayabilirsiniz. İzmir-Sivas uçuşlarının da yakında haftanın 7 gününe yayılması bekleniyor. Eskiden lüks ve sadece belirli şehirlere yapılan uçak yolculuğu artık her vatandaşın ulaşabileceği seviyelere geldi. Gerek uçak bileti fiyatlarındaki ucuzluk gerekse de hemen her şehre havalimanı açılması uçak yolculuğunu artık herkesin ulaşabileceği noktaya taşıdı. Artan talep doğrultusunda ülke içinde yeni hatların açılması da planlanıyor. Havalimanlarının iyileştirilmesi konusunda da Ulaştırma Bakanlığı'nın çalışmaları sürüyor.

Onur Air İstanbul-Şanlıurfa seferleri başlıyor

Bir başka havayolu firması Onur Air'in de İstanbul'dan-Şanlıurfaya'ya seferleri başladı. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Şanlıurfaya'ya seferler her gün yapılacak. Biletler herşey dahil 82 TL'den satışa çıktı.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar