Pegasus Havayolları yeni bir yaz kampanyası daha yaptı. Buna göre 19 Nisan’a kadar bilet almanız halinde Kıbrıs’a 49,99 TL’den bilet bulabilirsiniz. Kampanya kapsamında yurt içi ve yurtdışı pek çok yere indirimli bilet bulabilirsiniz. Yalnız kampanya kapsamında biletlerini 19 Nisan’a kadar satın almanız ve biletleme tarihinin 1 Haziran -31 Haziran tarihlerini kapsaması gerekiyor.

 

İçindekiler

Kampanya kontenjanla sınırlı

Kontenjanla sınırlı bu kampanyadan yararlanmak için uçak bileti sayfamıza göz atmanız yeterli. Pegasus’un bu kampanyasıyla 29.99 TL’ye İzmir’den Antalya’ya, İstanbul-Denizli, İstanbul-Nevşehir 39,99 TL, İstanbul-Adana, İstanbul-Bodrum ve İstanbul Dalaman 49,99 TL’den satışa çıktı.

Yine İstanbul’dan Urfa, Hatay, Erzincan ve Kayseri’ye 59,99 TL’ye bilet satın alabilirsiniz.

Uçak Bileti

Kıbrıs uçuşlarına dikkat

Yurt dışı uçuşlarda ise Kıbrıs uçuşlarında kampanyalı fiyatlar söz konusu. Üstelik sadece İstanbul'dan değil, Adana, Hatay, Ankara çıkışlı Kıbrıs uçuşları da uygun fiyata satışa çıkmış. Ancak bir kez daha hatırlatalım, 19 Nisan’a kadar biletinizi satın almanız ve biletleme tarih aralığının 1 Haziran ile 31 Haziran tarihlerini kapsaması gerekiyor.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1457 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar