Pegasus Rusya'da 7 şehre uçuyor

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Rusya’da uçuş noktalarını arttıran havayollarına Pegasus da eklendi. Pegasus Havayolları Rusya’da tam 7 şehre uçuyor. Rusya’da Nisan ayından itibaren Grozni, Haziran’dan itibaren de Samara, Novgorod ve Volgograd şehirlerine seferler başlayacak.

Samara, Novgorod ve Volgograd uçuşları başlıyor

Rusya’da 7 farklı şehre sefer yapacak olan Pegasus Havayolları’nın tüm uçuşları İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan olacak. 12 Nisan itibariyle Çeçenistan’ın başkenti Grozni’ye Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri sefer var. 19 Haziran’da başlayacak Samara uçuşlarının günleri ise Pazartesi, Perşeme ve Cumartesi. İstanbul-Volgograd seferleri ise Pazartesi, Cuma ve Cumartesi yapılacak. Nijniy Novgorod seferleri ise Salı, Perşembe ve Pazar günleri.

Fiyatlar 69,99 dolardan satışa çıktı

Rusya’nın bu yeni hatlarına seferlerlerin fiyatları ise İstanbul çıkışları için 69,99 dolar, Rusya çıkışları içinse 69,99 Euro’dan satışa çıkıyor. Rusya’nın önemli endüstri şehirlerinden Samara’ya geçtiğimiz aylarda THY de uçuşlara başlamıştı.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2044 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar