Şimdi Meksika'nın tarihi başkenti Mexico City'e uçmanın tam zamanı. Alitalia Havayolları'nın yeni başlayan seferleri ile Mexcio City'e çok avantajlı fiyatlarla uçma fırsatı yakalayabilirsiniz.

İstanbul'dan 744 dolardan başlayan fiyatlarla

İstanbul'dan Roma aktarmalı olarak gerçekleşecek uçuşlarda ekonomi sınıfında vergiler dahil gidiş dönüş 744 dolardan, business sınıfında ise yine gidiş dönüş vergiler dahil 3.320 dolardan başlayan fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Yüksek başkent Mexico City'i keşfedin

Yüksek rakımı sayesinde aynı zamanda dünyanın en yüksek başkentlerinden biri olarak bilinen Mexico City'de geniş caddeler, şık kafeler ve restoranlar, müzeler ve etkileyici gösteriler ziyaretçilerini bekliyor. Aynı zamanda leziz Meksika yemeklerini deneyebileceğiniz şehre şimdi kampanyalı fiyatlarla uçma fırsatı için siz de biletinizi 16 Haziran'dan itibaren Enuygun.com'dan alabilirsiniz. En avantajlı Alitalia fırsatlarını yakalamak ve en uygun seferleri karşılaştırmak için hemen tıklayın.

Mexico City fırsatlarını yakalayın

Murat Ekinay
733 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.