Konut kredisinde geçtiğimiz yaz sonundan itibaren hem faiz indirimleri oldu hem de çok sayıda kampanya yapıldı. Son olarak Emlak Konut GYO ve bazı özel inşaat şirketleri de “Konutunu şimdi al ödemeye 2019’da başla” adıyla yeni bir kampanya başlattı. Buna göre ev satın alacaklar konut kredisi taksitlerine 2019 yılı ocak ayında başlayabilecekler.

İçindekiler

%5 peşinatla ev fırsatı

Konut sektörünü hareketlendirmek amacıyla yapılan bu kampanyada ayrıca %5 peşinatla da ev sahibi olma fırsatı doğabilecek. Kampanya Emlak Konut GYO’a bağlı 23 proje ve yine bazı özel firmaların projelerini kapsıyor. Bu kampanyayı örnek göstererek ev satın almak istediğiniz firmalar için de benzer taleplerde bulunabilirsiniz.

Düşük peşinatlı kampanyalar

Yine bazı firmalar da düşük peşinatla ev satın alabilinecek kampanyalar başlattı. Bunlarda peşinatlar düşük olacak, ara ödemeler ve kredi taksitleri olabilecek. Ev satın almak istiyor ve konuta gelebilecek muhtemel zamlardan etkilenmemek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. 2019’da ertelenen KDV zammının da devreye girmesi ve ev fiyatlarının artması durumunda ciddi bir zamla karşılaşabilirsiniz. Konut kredisi taksitlerine ve faiz oranlarına göz atmak ve ev satın almak istiyorsanız konut kredisi sayfamızı tıklayabilirsiniz.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN