Ticari mevduata da devlet güvencesi geliyor!

Bu haber büyük ticari işletmelere nazaran daha sınırlı mevduatı bulunan kobi ve esnafı yakından ilgilendiriyor.

Devamını Gör

Mevduat garantisi 100 bin TL’ye çıkıyor

TMSF (Tasarruf Mevduat Sigorta Fonu), mevduata uygulanan devlet garantisini 50 bin TL’den 100 bin TL’ye çıkarmak üzere yeni bir yönetmelik hazırladı. İlgili yönetmelik değişikliği Başbakanlık’a sunulacak. Gerekli onayların alınmasının ardından da kişi başı mevduat güvencesi 100 bin TL’ye yükselecek.

Devamını Gör

Her ay faturaların %2'sini iade eden bir bankacılık paketi: ING Günlük

Günümüzde bankalar mevduat faizi dışında da rekabetçi ürünlerle müşterilere ulaşıyorlar. Bu hafta ING Bank’ın farklı avantajlar sunan ING Günlük Paket ürününü sizlere duyurmak istedik ING Bank tarafından sunulan ING Günlük, bankacılık işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebileceğiniz, talimat verdiğiniz faturaların üzerinden de bonus kazanabileceğiniz bir bankacılık paketidir. İşte ING Günlük Paket’in avantajları:

Devamını Gör

Yılbaşı ikramiyesinin aylık kazancı 500.000 TL'yi bulacak

Yılbaşı büyük ikramiyesinin biletleri satışa çıktı. Bu yıl 60 milyon TL olan büyük ikramiye kazananı uyurken bile zengin edecek cinsten. Yaptığım hesaplamalara göre 2016 yılında büyük ikramiyeyi kazanan kişinin aylık mevduat getirisi ki %10 ortalama olarak hesaplıyorum, daha fazla veren bankalar da olabilir aylık 500.000 TL’yi bulacak. Yani iki ayda bir 1 milyon TL daha kazanmış oluyorsunuz. Günlüğe çevirdiğimizde kazancınız 17.000 TL yapar. Hatta saatte yaklaşık 750 TL kazanabilirsiniz. Yani akşam yatıp sabah kalktığınızda 8 saatlik uyku sürecinde yaklaşık 6.000 TL kazanmış olabilirsiniz.

Devamını Gör
x