Midilli Adası'nda neler yapılır?
Bölgeler

Midilli Adası'nda neler yapılır?

Midilli Adası’nda keyifli bir tura çıkmak isterseniz gezilecek yerlerin yanı sıra yapılacaklar listesine de önceden bakmanız ve planınızı bu yönde şekillendirmeniz faydalı olabilir. Müzelerden, fuarlara, tadımlardan festivallere Midilli Adası’nda yapılacak 10 aktiviteyi sizin için derledik.
Midilli Adası'nda ne yenir?
Bölgeler

Midilli Adası'nda ne yenir?

Yunanistan, Ege’nin köklü kültüre, eşsiz bir felsefeye ve damak çatlatan mutfağa sahip ülkesi. Yolunuz bu yaz Yunanistan’a düşerse müzeleri, denizi ve mezeleri ile öne çıkan Midilli Adası’na uğramadan geçmeyin. Mezeleri, kızartmaları ve ara sıcakları ile en lezzetli yiyecekleri sizin için derledik.
Bakü’de neler yapılır?
Bölgeler

Bakü’de neler yapılır?

Bakü, tarih ve doğanın kucaklaştığı bir şehir. Alev Kuleleri'nin modern ışıltısı, Ateşgah Tapınağı'nın antik gizemi ve Nizami Caddesi'nin alışveriş coşkusu, bu şehri benzersiz kılıyor. Tarihi ve doğal dokusunun yanı sıra gastronomik yönü zengin bu kenti keşfetmeniz için yapmanız gereken 10 aktiviteyi sizler için derledik.
Bakü’de nerede ne yenir?
Bölgeler

Bakü’de nerede ne yenir?

Azerbaycan'ın başkenti, Hazar Denizi'nin kıyısında konumlanmış bir lezzet kenti Bakü. Yüzyıllar boyunca gelişen ve zenginleşen bir mutfak kültürüne sahip olan Bakü, her damak tadına hitap edecek birçok lezzet sunuyor. Geleneksel Azerbaycan mutfağı, taze deniz ürünleri, baharatlarla zenginleştirilmiş et yemekleri ve unutulmaz tatlılarla damakları şenlendiriyor. Bakü'de denemeniz gereken 10 geleneksel lezzeti sizler için derledik.

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN