Instagram hesabımızda Ev Sohbetleri başlıyor

nihanbayram

Evde keyifli vakit geçirmenin farklı farklı yollarını keşfettiğimiz bu günlerde biz de Enuygun olarak senin zamanını nasıl keyifli hale getiririz diye düşündük ve Instagram hesabımızda Ev Sohbetleri’ni başlatmaya karar verdik. Yine seyahat planları yapıp heyecanlanacağımız ve yeni kültürler keşfedeceğimiz günler gelene kadar seyahatlerini merakla takip ettiğimiz isimlerle sohbet edeceğiz.

İçindekiler

İlk konuğumuz Barkın Özdemir

Barkın ev sohbetleri

Antarktika’yı ziyaret edip 7 kıtaya da ayak basan en genç Türk unvanını alan Barkın Özdemir, 16 Nisan Perşembe günü ilk konuğumuz oluyor. Saat 18.00’da başlayacak Ev Sohbetleri’nin ilk bölümünde Barkın’la birlikte seyahat kavramı hakkında konuşacağız.  Canlı yayınımızda Barkın ve seyahatleri hakkında sizin merak ettiğiniz soruları da soracağız. Instagram hesabımızı takip edip merak ettiğiniz soruları bize yazmayı unutma.

Uçak Bileti

Bizi takipte kal!

Her hafta gerçekleştireceğimiz Ev Sohbetleri yayınlarında sizlerin de tanıyıp takip ettiği gezginlerin yanında farklı konularda uzman konuklara da yer vereceğiz. Gelecek sürprizlerimiz için Instagram hesabımızı takip etmeye devam et!


nihanbayram
Nihan Bayram
469 Yazı
Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre bir marka ajansında içerik editörlüğü yaptı. Hürriyet Kitap bünyesinde "Ün, Aşk ve Diğerleri" adlı kitabı yayınlandı. Ajans deneyiminden sonra Enuygun ekibine katıldı.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar