Her ay faturaların %2'sini iade eden bir bankacılık paketi: ING Günlük

filizkuntas
İçindekiler

Günümüzde bankalar mevduat faizi dışında da rekabetçi ürünlerle müşterilere ulaşıyorlar. Bu hafta ING Bank’ın farklı avantajlar sunan ING Günlük Paket ürününü sizlere duyurmak istedik

ING Bank tarafından sunulan ING Günlük, bankacılık işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebileceğiniz, talimat verdiğiniz faturaların üzerinden de bonus kazanabileceğiniz bir bankacılık paketidir. İşte ING Günlük Paket’in avantajları:

Her ay faturaların %2’si iade

ING Günlük Paket’inin aktif olduğu her ay, 500 TL’ye kadar ödediğin iz toplam fatura tutarının %2’sini ING Bonus Card’ına iade olarak alabilirsiniz.

EFT/Havale ücreti yok

EFT/havale işlemlerini, İnternet, Telefon Bankacılığı ve ING Bank ATM’leri üzerinden tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirirsiniz.

Hesap işletim ücreti yok

Vadesiz TL hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

ING Bonus Card’ınıza yıllık kart aidatı yok

ING Bonus Card’ınızla harcamalarınıza bonus kazanır, istediğinizde taksit yaptırarak ödeme kolaylığı sağlarsınız. Üstelik Bonus Card imkanlarından yararlanırken kart aidatı da ödemezsiniz. Ayrıca kredi kartı borcunuzu, vadesiz hesabınıza bağlı otomatik ödeme özelliği sayesinde düzenli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

ING Günlük hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru için http://www.ingbank.com.tr/gunlukpaket/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar : Filiz Kütaş

Uzman Yazarlar