• Anasayfa
  • Bilgi
  • Her ay faturaların %2'sini iade eden bir bankacılık paketi: ING Günlük

Her ay faturaların %2'sini iade eden bir bankacılık paketi: ING Günlük

osmankapusuz

Bu yazı Filiz Küntaş tarafından yazıldı. Filiz Küntaş geçmişte bizim yazarlarımızdandı. Kendisine desteği için çok teşekkür ederiz. 

Günümüzde bankalar mevduat faizi dışında da rekabetçi ürünlerle müşterilere ulaşıyorlar. Bu hafta ING Bank’ın farklı avantajlar sunan ING Günlük Paket ürününü sizlere duyurmak istedik

ING Bank tarafından sunulan ING Günlük, bankacılık işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebileceğiniz, talimat verdiğiniz faturaların üzerinden de bonus kazanabileceğiniz bir bankacılık paketidir. İşte ING Günlük Paket’in avantajları:

İçindekiler

Her ay faturaların %2’si iade

ING Günlük Paket’inin aktif olduğu her ay, 500 TL’ye kadar ödediğin iz toplam fatura tutarının %2’sini ING Bonus Card’ına iade olarak alabilirsiniz.

EFT/Havale ücreti yok

EFT/havale işlemlerini, İnternet, Telefon Bankacılığı ve ING Bank ATM’leri üzerinden tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirirsiniz.

Hesap işletim ücreti yok

Vadesiz TL hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

ING Bonus Card’ınıza yıllık kart aidatı yok

ING Bonus Card’ınızla harcamalarınıza bonus kazanır, istediğinizde taksit yaptırarak ödeme kolaylığı sağlarsınız. Üstelik Bonus Card imkanlarından yararlanırken kart aidatı da ödemezsiniz. Ayrıca kredi kartı borcunuzu, vadesiz hesabınıza bağlı otomatik ödeme özelliği sayesinde düzenli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

ING Günlük hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru için http://www.ingbank.com.tr/gunlukpaket/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar : Filiz Kütaş


osmankapusuz
Osman Kapusuz
32 Yazı
İstanbul Kent Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü 3. sınıf öğrencisi olarak öğrenimine devam ediyor. Öğrencilik hayatında ilk olarak yabancı bir moda dergisinde stajyer editör olarak çalışmaya başladı. İlerleyen zamanlarda küresel bir marka danışmanlık şirketinde dijital strateji stajyeri olarak çalışma hayatına devam etti. Bu deneyiminin ardından daha büyük maceralara atılmak için Enuygun ekibine katıldı. Osman tenise, tiyatroya, seyahat etmeye, kitaplara ve sinemaya bayılıyor.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN