Otel odası denince aklınıza hemen dört tarafı duvarla çevrelenmiş bir yer gelebilir. Ancak İsviçre Alpleri'nde hizmete açılan bu otelde aslında ne bir oda ne de kalın duvarlar var. Her sabah dağların nefes kesen manzarasının tam da içinde gözlerinizi açabileceğiniz otel sadece hava şartlarının elverişli olduğu zamanlarda hizmet veriyor.

Ne duvar var ne de pencere!

İsviçre Alperleri'nin tam kalbine kurulan Null Stern adlı otel müşterilerine son derece farklı ve unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Nedeni ise otel odalarının tamamen doğanın içinde, dağların hemen yanında yer alması.

Her yer manzara!

Bir otelde kaldığımızda aradığımız ilk özelliklerden biri odamızın manzaralı olmasıdır. Bu otelde kaldığınızda ise buna gerek yok. Çünkü başınızı nereye çevirirseniz Alp Dağları'nın muhteşem manzarasını görebiliyorsunuz. Sadece sınırlı sayıda müşteriyi ağırlayabilen otelde kalmak için rotanızı İsviçre'ye çevirmek isterseniz ülkeye en uygun uçak biletlerini karşılaştırmaya başlamak için tıklayın. İsviçre'nin en güzel şehirlerinden Zürih'te mutlaka görülmesi gereken yerler ise Zürih'te gezilecek yerler galerimizde!

Tuğba Hacıbayramoğlu
2234 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.