Azerbaijan Airlines Bakü ve Berlin’i direkt seferlerle bağlıyor


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
10 Aralık 2019 | 19

Tarifeli Berlin Uçuşları ile Azerbaijan Airlines Avrupa’da uçuş ağını geliştirerek Londra, Paris, Prag, Viyana, Milano gibi destinasyonların yanına bir yenisini daha ekliyor ve Almanya ile Azerbaycan Başkenti Bakü’yü doğrudan birbirine bağlıyor.

Bakü’den Berlin Tegel Havalimanı’na yapılacak direkt uçuşlar, haftalık olarak Çarşamba ve Cumartesi günleri gerçekleşecek. Karşılıklı düzenlenecek haftalık seferler Bakü’den yerel saatle 07.25’de hareket edecek ve Berlin yerel saatiyle 09.25’te Almanya’nın başkentine ulaşacak. Dönüş uçuşları ise, Berlin’den yerel saatle 10.45’de hareket edecek, ve yine yerel saatle 18.40’da Bakü’ye ulaşacak.

 

Berlin seferleri ayrıca Kırgızistan, Kazakistan, İran ve Gürcistan gibi birçok ülke için Bakü’yü uluslararası uçuşlarda bölgeyi Avrupa’yla bağlayan önemli bir bağlantı noktası haline getirecek.

Ucuz Uçak Bileti Bulun

Siz de Azerbaijan Havayolları’na ait direkt ve aktarmalı uçuşlarınızda enuygun.com’a tıklayarak size en uygun bileti bulabilir, en uygun fiyatla hızla ve kolayca uçabilirsiniz.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2119 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.