Avantajlı kredide son günler

filizkuntas

Enuygun.com Kredi Hesaplama servisinde sürekli olarak onlarca bankanın farklı kampanyalarını sunuyoruz. Bunlar içinde bu güne kadar en çok ilgi çekenlerden bir tanesi Garanti Bankası’nın 80’e 5.000 kampanyası oldu. Geçtiğimiz haftalarda da  bu durum değişmedi ve Nisan ayı içerisinde de sizler tarafından en çok tercih edilen kredi kampanyası bu oldu. 

Eğer şu anda düşük taksit ödemeli nakit ihtiyacınız varsa, aylık ödemeleri 80 liradan başlayıp 5 sene içinde 222 liraya kadar çıkan, masrafı da 299 lira olan bu krediye hala başvurma şansınız var. Kampanya tamamlanma tarihiyle ilgili net bir bilgi olmamakla birlikte, iki aydır devam eden bu kampanyanın Nisan ayıyla birlikte sonlanma/değişme olasılığı var. Eğer düşük ödemeli bir kredi ihtiyacınız varsa, ayın en çok talep gören ürünü olan bu krediye buradan başvurabilir ve anında kredinize önonay alabilirsiniz » 

Diğer tüm ihtiyaç kredilerini incelemek, karşılaştırmak ve online başvurmak için lütfen İhtiyaç Kredisi Karşılaştırma sayfamızı ziyaret edin » 

Yazar : Filiz Kütaş

Uzman Yazarlar