Bu yazı Filiz Küntaş tarafından yazıldı. Filiz Küntaş geçmişte bizim yazarlarımızdandı. Kendisine desteği için çok teşekkür ederiz. 

Enuygun.com Kredi Hesaplama servisinde sürekli olarak onlarca bankanın farklı kampanyalarını sunuyoruz. Bunlar içinde bu güne kadar en çok ilgi çekenlerden bir tanesi Garanti Bankası’nın 80’e 5.000 kampanyası oldu. Geçtiğimiz haftalarda da  bu durum değişmedi ve Nisan ayı içerisinde de sizler tarafından en çok tercih edilen kredi kampanyası bu oldu. 

Eğer şu anda düşük taksit ödemeli nakit ihtiyacınız varsa, aylık ödemeleri 80 liradan başlayıp 5 sene içinde 222 liraya kadar çıkan, masrafı da 299 lira olan bu krediye hala başvurma şansınız var. Kampanya tamamlanma tarihiyle ilgili net bir bilgi olmamakla birlikte, iki aydır devam eden bu kampanyanın Nisan ayıyla birlikte sonlanma/değişme olasılığı var. Eğer düşük ödemeli bir kredi ihtiyacınız varsa, ayın en çok talep gören ürünü olan bu krediye buradan başvurabilir ve anında kredinize önonay alabilirsiniz » 

Diğer tüm ihtiyaç kredilerini incelemek, karşılaştırmak ve online başvurmak için lütfen İhtiyaç Kredisi Karşılaştırma sayfamızı ziyaret edin » 

Yazar : Filiz Kütaş


osmankapusuz
Osman Kapusuz
33 Yazı
İstanbul Kent Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü 3. sınıf öğrencisi olarak öğrenimine devam ediyor. Öğrencilik hayatında ilk olarak yabancı bir moda dergisinde stajyer editör olarak çalışmaya başladı. İlerleyen zamanlarda küresel bir marka danışmanlık şirketinde dijital strateji stajyeri olarak çalışma hayatına devam etti. Bu deneyiminin ardından daha büyük maceralara atılmak için Enuygun ekibine katıldı. Osman tenise, tiyatroya, seyahat etmeye, kitaplara ve sinemaya bayılıyor.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN