Aeroflot Güney Kore’nin en iyi yabancı havayolu seçildi


Murat Ekinay
| 1 Dakikalık Okuma| 23 |Güncellenme : 11 Aralık 2019
İçindekiler

Güney Kore’ye uçan havayolu firmalarını derecelendiren Global Travel Newspaper Korea, Aeroflot’u zamanında kalkış, hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ve global işbirlikleri gibi kriterlerde yakaladığı başarıyla listenin en üstüne taşıdı. Bu ödülle Aeroflot, Air France, British Airways, KLM, Emirates, Korean Air, Qatar Airways gibi dünyanın önde gelen şirketlerini geride bırakarak zirveye yerleşti.

Sıralamada en yüksek puan olan «AA» ile derecelendirilen Aeroflot, 2014 yılında Russia – Korea Business Awards tarafından Yılın En İyi Şirketi seçilmiş ve iki ülke ilişkilerinin gelişmesinde oynadığı aktif rolle takdir görmüştü.

 

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rusya’nın başkenti Moskova’ya Aeroflot’un direkt ve aktarmalı uçuşlarıyla kolayca ulaşabilir, havayolunun ödüllü servis ve hizmetlerini kendiniz keşfedebilirsiniz. Rusya dışında da dünyada birçok farklı destinasyona karşılıklı uçan Aeroflot Havayolları’na ait biletlerinizi enuygun.com’da karşılaştırabilir, sizin için en uygun ve avantajlı bileti kolayca alabilirsiniz.

Murat Ekinay
733 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.