Güney Kore’ye uçan havayolu firmalarını derecelendiren Global Travel Newspaper Korea, Aeroflot’u zamanında kalkış, hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ve global işbirlikleri gibi kriterlerde yakaladığı başarıyla listenin en üstüne taşıdı. Bu ödülle Aeroflot, Air France, British Airways, KLM, Emirates, Korean Air, Qatar Airways gibi dünyanın önde gelen şirketlerini geride bırakarak zirveye yerleşti.

Sıralamada en yüksek puan olan «AA» ile derecelendirilen Aeroflot, 2014 yılında Russia – Korea Business Awards tarafından Yılın En İyi Şirketi seçilmiş ve iki ülke ilişkilerinin gelişmesinde oynadığı aktif rolle takdir görmüştü.

 

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rusya’nın başkenti Moskova’ya Aeroflot’un direkt ve aktarmalı uçuşlarıyla kolayca ulaşabilir, havayolunun ödüllü servis ve hizmetlerini kendiniz keşfedebilirsiniz. Rusya dışında da dünyada birçok farklı destinasyona karşılıklı uçan Aeroflot Havayolları’na ait biletlerinizi enuygun.com’da karşılaştırabilir, sizin için en uygun ve avantajlı bileti kolayca alabilirsiniz.

Ucuz Uçak Bileti Bulun