• Anasayfa
  • Bilgi
  • 79 TL'den başlayan fiyatlarla sonbahar fırsatları

79 TL'den başlayan fiyatlarla sonbahar fırsatları

tugbahacibayramoglu

Hala tatil yapamadım diye hayıflanıyorsan üzülme, sonbaharda İstanbul’dan Antalya’ya, Bodrum’a, hatta Adana ve Trabzon gibi yurdun dört bir yanına çok ucuz fiyatlarla uçabilirsin. Ekim ve Kasım aylarında 79 TL’den başlayan fiyatları kaçırmamak için acele et.

İçindekiler

Tatilini ucuza getir

Yaz aylarında uçak biletlerinin ve otel fiyatlarının pahalılığından şikayet edenler, sonbaharda ekonomik ve keyifli bir tatil planına ne dersin? Özellikle Ekim ayı Antalya, Marmaris, Fethiye gibi yerlerde denize girmek için şahane bir dönem. Bu dönemde otel fiyatları da yaz aylarına göre yaklaşık %50 oranında ucuzluyor. Uçak biletleri de ucuz olduğuna göre tatilini yarı yarıya ucuza getirebilirsin.

Fiyat grafiğinden en uygunu bul

Enuygun.com üzerinden fiyat araştırması yaptım. Antalya, İzmir, Bodrum gibi tatil yörelerine 79 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsin. Seyahat tarihin esnekse, uçmak istediğin yer için yukarıdaki fiyat grafiğinden uygun fiyatlı tarihleri de görebilirsin.

Uçak Bileti

Aile ziyaretlerini de erteleme

Sadece deniz tatili yapabileceğin yerler mi? Hayır gezip görmek istediğin yerler de olabilir. Hatta uzun zamandır ihmal ettiğin aile ziyaretleri. Çünkü Pegasus’un sonbahar kampanyasında İstanbul, Ankara, Adana, Gaziantep, Hatay, Erzurum, Ordu ve Trabzon gibi memleketin dört bir yanını da çok uygun fiyatlarla gezebilirsin. Bu biletleri tükenmeden almak için acele et.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1293 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN