Kirovograd Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2020 Google
Kirovograd Havalimanı Hakkında

Ukrayna’nın Kropyvnytskyi kentinde uçuş hizmetlerinin gerçekleştirildiği Kirovohrad Havalimanı, ayrıca Ukrayna’da uçuş eğitimi veren devlet okuluna da ev sahipliği yapıyor. Uçuş okulu sayesinde yeni pilotlar eğitilirken havalimanın genişletilebilmesi ve uluslararası uçuşlara açılabilmesi için 2010 yılında yeni bir uluslararası terminal hizmete açıldı. Uzun yıllar bölgeye uçuş hizmeti sağlayan havalimanı 2016 yılında tüm tarifeli uçuşlara kapatıldı.

Kirovograd Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kropyvnytski Havalimanı, şehir merkezinden yalnızca 5 km uzaklıkta yer aldığı için ulaşımınızı özel araçla sağlamanız gerekiyor. Kropyvnytski şehir merkezine Kropyvnytski Havalimanı bünyesinde hizmet veren taksilerle ulaşabileceğiniz gibi araç kiralama ve transfer hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Kropyvnytski Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmaksa maksimum 10 dakika sürüyor.

Taksi

Kropyvnytski Havalimanı geliş terminali önünde bekleyen ve günün her saati konforlu ve hızlı ulaşım hizmeti veren havalimanı taksileriyle Kropyvnytski şehir merkezine ulaşmak sadece 50-65 Ukrayna Grivnası (7-9 TL) tutuyor. Taksiyle Kropyvnytski şehir merkezine 5-6 dakikada ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Kropyvnytski Havalimanı’ndaki araç kiralama firmalarını uçuşunuzdan önce araştırmak havalimanında size zaman kazandırabilir. Fiyatlar hakkında bilgi aldıktan sonra İnternet üzerinden veya telefonla rezervasyon yapabilirsiniz. Kropyvnytski Havalimanı’ndan kiralayacağınız araçla 5-6 dakika içerisinde Kropyvnytski şehir merkezine varabilirsiniz.

24/07/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Kirovograd Havalimanı'na Ulaşım

Kropyvnytski şehir içinde toplu taşıma araçları sıklıkla kullanılsa da şehir merkezinden yalnızca 5 km uzaklıkta yer alan Kropyvnytski Havalimanı’na ulaşmak için taksi, havalimanı servisi gibi özel araçları kullanmanız gerekiyor. Kropyvnytski şehir merkezinden araç kiralayabilir ya da bulunduğunuz noktaya taksi çağırarak en fazla 10 dakika içerisinde Kropyvnytski Havalimanı’na varabilirsiniz.

Taksi

Ukrayna’nın en küçük yerleşim yerlerinden biri olan Kropyvnytski’deki şehir içi ulaşımda büyük rol oynayan taksilerle Kropyvnytski Havalimanı’na ulaşmak çok kolay. Şehrin en merkezi noktalarında yer alan taksi duraklarına gidebilirsiniz. Alternatif olarak, konakladığınız otelden sizin için taksi çağırmalarını da talep edebilirsiniz. Kropyvnytski şehir merkezinden Kropyvnytski Havalimanı’na taksiyle gitmekse ortalama 50-65 Ukrayna Grivnası (7-9 TL) tutuyor.

Araç Kiralama

Kropyvnytski şehir içindeki yerli ve yabancı araç kiralama firmalarını uçuşunuzdan önce araştırabilirsiniz. Fiyat olarak arada çok fark olmasa da yerli araç kiralama şirketlerinin bazıları günlük yerine saatlik araç kiralama imkanı sunuyor. Kropyvnytski şehir merkezinden kiralayacağınız araçla Kropyvnytski Havalimanı’na 5-6 dakika içerisinde ulaşmanız mümkün.

Havalimanı Bilgileri

Aynı zamanda Kirovograd Havalimanı olarak da bilinen Kropyvnytski Havalimanı, Ukrayna’nın Kropyvnytski kentinde yer alıyor. Kropyvnytski Havalimanı, Kropyvnytski şehir merkezinden sadece 5 km uzaklıkta konumlanıyor. Ayrıca Air Urga’nın da merkez havalimanı olan Kropyvnytski’de yolcuların faydalanabileceği birden çok hizmet var: ATM makineleri, VIP ve dinlenme salonları, yeme içme alanları, turist danışma ofisi vb.

25/07/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Kirovograd Seyahat Rehberi
Kirovograd Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Max
Per
Cum
Cmt
Paz
Pzt
Per
Cum
Cmt
Paz
Pzt
1ºC
1ºC
1ºC
2ºC
4ºC
11ºC
6ºC
6ºC
8ºC
9ºC
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
1 saat 30 dk
Ankara
1 saat 50 dk
Antalya
1 saat 30 dk
Bodrum
1 saat 40 dk
Gaziantep
1 saat 40 dk
İstanbul
1 saat 40 dk
İzmir
1 saat 30 dk
Trabzon
1 saat 10 dk
Haritada Görüntüle
Para birimi
x