Johnson Exec Havalimanı Uçak Bileti Ara

Harita verileri 2021 Google

Sizin İçin Seçtiğimiz Johnson Exec Havalimanı Kalkışlı Uçuşlar

Sizin için Seçtiğimiz Johnson Exec Havalimanı Varışlı Yurt Dışı Uçuşlar

Johnson Exec Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kansas City Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi ile kolayca gidebilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını tercih edenler metrobüse binebilir. Havalimanında farklı bölgelere giden özel shuttle servis firmaları da bulunuyor. Daha konforlu bir araca ihtiyaç duyuyorsanız şehirde otomobil ya da limuzin kiralayabilirsiniz.

Taksi

Havalimanının tüm ana noktalarında taksi çağırabileceğiniz ücretsiz telefonlar bulunuyor. Taksi açılış ücreti 2,5 dolar. Her mil için fiyata 2,10 dolar daha ekleniyor. Şehir merkezine taksi ile ortalama 20 dakikada ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

8 farklı araç kiralama firması havalimanında hizmet veriyor. Bütçenize uygun bir araç kiralayarak sadece şehir merkezine ulaşımınızı sağlamakla kalmayıp tüm seyahatinizi daha özgür bir hâle getirebilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine gitmek için I-29 N otoyolunda ilerlemelisiniz. Dilerseniz aracınızı şoförlü olarak da kiralayabilirsiniz. Standart bir araçtan daha fazlasını istiyorsanız havalimanında bulunan otuza yakın limuzin kiralama firmasından biriyle anlaşabilirsiniz.

Metrobüs

Havalimanında şehir merkezine metrobüs ile kolayca ulaşabilirsiniz. Tek yön bilet fiyatı 1,5 dolar. Eğer seyahatiniz boyunca toplu taşıma araçlarını kullanmayacaksanız yanınızda mutlaka bozuk para bulundurmalısınız. Ödemenizi ancak nakit olarak ya da aylık kartlarla yapabilirsiniz ve para üstü verilmediğinden mutlaka tam ücret ödemeniz gerekiyor. Eğer bozuk paranız yoksa şoför size 0,75 dolar karşılığında kredi kartı gibi yükleme yapabileceğiniz bir kart veriyor.

Shuttle Servis

Havalimanında bazıları sadece rezervasyonla çalışan ve farklı bölgelere yolcu taşıyan 20 ayrı shuttle servis firması bulunuyor.

19/01/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Şehir Merkezinden Johnson Exec Havalimanı'na Ulaşım

Şehir merkezinden Kansas City Uluslararası Havalimanı’na gitmek için taksiye binebilir ya da havalimanında hizmet veren shuttle servis firmalarına rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ulaşım maliyetinizi minimum seviyede tutmak istiyorsanız metrobüsü tercih edebilirsiniz. Konforundan vazgeçmek istemeyenler için ise otomobil / limuzin kiralama seçeneği bulunuyor.

Taksi

Kansas City’de taksi açılış ücreti 2,5 dolar ve gidilen her mil için ücrete 2,10 dolar daha ekleniyor. Taksi ile havalimanına trafiksiz bir günde 20 dakikada ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezinde bulunan çok sayıda otomobil / limuzin kiralama firmalarından birisiyle anlaşarak havalimanına kolayca gitmeniz mümkün. Araçla havalimanına gitmek için I-29 N yolunu takip etmelisiniz. Normal şartlarda yarım saatten kısa sürede havalimanına ulaşabilirsiniz.

Metrobüs

Şehir merkezinden bineceğiniz metrobüsle direkt olarak havalimanına gidebilirsiniz. Bilet fiyatı 1,5 dolar ancak araçta sadece nakit ve aylık kart kabul edildiğinden yanınızda mutlaka bozuk para bulundurmaya dikkat etmelisiniz.

Shuttle Servis

Havalimanına yolcu taşıyan 20 farklı shuttle servis firması bulunuyor. Değişik bölgelerden yolcu alan bu servisler için önceden rezervasyon yaptırmalısınız. Oteliniz size bu konuda yardımcı olabilir. Shuttle servisleri ile ilgili detaylara ve iletişim bilgilerine intenetten ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Orijinal adı Mid-Continent Uluslararası Havalimanı olan Kansas City Uluslararası Havalimanı şehir merkezinin 15 mil kuzeybatısında yer alıyor. Adeta 3 yapraklı bir çiçeği andıran mimarisiyle, halka şeklinde dizayn edilmiş 3 terminalle hizmet veren havalimanının her alanında ücretsiz wi-fi ağı bulunuyor.

Yılda 10 milyondan fazla yolcu ağırlayan havalimanında çok sayıda yeme içme alanı ve zamanını alışveriş yaparak değerlendirmek isteyen yolcular için birçok mağaza hizmet veriyor.

19/01/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.
Kansas City Seyahat Rehberi
Uçuş Süreleri
Şehir
Süre
Adana
12 saat 40 dk
Ankara
12 saat 10 dk
Antalya
12 saat 20 dk
Bodrum
12 saat
Gaziantep
12 saat 40 dk
İstanbul
11 saat 40 dk
İzmir
11 saat 50 dk
Trabzon
12 saat 30 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Johnson Exec Havalimanı varışlı uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Johnson Exec Havalimanı varışlı uçuşlar için arama yaptığınızda iniş yapabileceğiniz havalimanlarına uçuşu olan tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Johnson Exec Havalimanı varışlı uçuşları bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Johnson Exec Havalimanı’na alternatif havalimanları hangileridir?

Johnson Exec Havalimanı’na alternatif olarak Butler Havalimanı’nı kullanabilirsiniz.

Haritada Görüntüle
Para birimi