Zonguldak Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Zonguldak Otogarı
place
Bahçelievler Mahallesi, 67100 Merkez/Zonguldak
local_phone
+903722571311

Zonguldak

Zonguldak Otogarı, Zonguldak’ta bulunan şehirler arası otobüs terminali. Bölgenin modern tesislerinden bir tanesi olan Zonguldak Otogarı aynı zamanda şehirden geçen bütün otobüslerin durak ve mola noktası. Bu nedenle de otogar yılın büyük bölümünde yoğun bir yer olarak biliniyor.

Zonguldak şehirler arası otobüs terminali modern yapısıyla yolcuların her ihtiyacına cevap veriyor. Bekleme salonu, kafe, büfe ve restoran gibi alanların bulunduğu otogarda WC ve mescit gibi imkânlar da bulunuyor. Peronların yan yana sıralandığı otogarda her otobüs kendi peronuna yanaşarak yolcu indirme bindirme işlemini güvenle gerçekleştiriyor. Bu sayede herhangi bir sorun olmaksızın hizmet sunuluyor.

Yerel ve ulusal otobüs firmalarının hizmet verdiği otogardan Türkiye’nin farklı noktalarına seferler gerçekleşiyor. Bu nedenle de farklı saat dilimlerinde yolcu yoğunluğundan bahsetmek mümkün. Otogarda hizmetlerin yolcuları memnun etmesi kadar otogarın konumu da oldukça memnun edici. Çünkü otobüse yetişmek isteyen yolcuların merkezi bir noktada bulunan otogara ulaşım için çok zaman ayırmasına gerek kalmıyor.

Şehir Merkezinden Zonguldak Otogarı'na Ulaşım

Şehir Merkezinden Zonguldak Otogarına Ulaşım

Otobüs 

Zonguldak merkez ve çevre ilçelerden kalkan otobüsler ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs 

Merkezden ve ilçelerden kalkan minibüsler ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Yolculuk yaptığınız otobüs firmasına ait olan yolcu servislerini ücretsiz bir şekilde kullanarak şehir merkezinden Zonguldak otogarına ulaşabilirsiniz

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less