Çaycuma Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Çaycuma Otogarı
place
İstasyon Mahallesi, 67900 Çaycuma/Zonguldak
local_phone
+903726156100

Çaycuma

Çaycuma Terminali, Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde 2003 yılından günümüze dek hizmet vermeye devam ediyor. Genellikle küçük otobüs şirketleri tarafından seferler düzenlenen terminalden hem Zonguldak şehir merkezine hem de Karadeniz başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok bölgesine seyahat edebilirsiniz. Üstelik özel halk otobüsleri ve taksiler sayesinde merkez ile terminal arası ulaşım da hayli rahat. Biletleme işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz yazıhane ve vereceğiniz molalar sırasında dinlenirken sıcak içecekleri tadabileceğiniz çay ocağı ise Çaycuma Terminali’nde bulunan olanaklar arasında.

Şehir Merkezinden Çaycuma Otogarı'na Ulaşım

Çaycuma merkezine yürüyüş mesafesinde bulunan otobüs terminaline hem ilçe merkezinden hem de Zonguldak, çevre ilçe ve köylerden pek çok alternatif ulaşım aracını kullanarak gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Çaycuma’da en çok tercih edilen ulaşım aracı olan ÇOMBÜS belediye otobüsleri ile terminale kolayca ulaşabilirsiniz. Atatürk İÖO, Çaycuma Vergi Dairesi, Yeşilkent sitesi, Çaycuma Belediyesi, Nihat Kantarcı Caddesi ve Kültür Sarayı gibi merkezi duraklardan geçen 1 ve 2 numaralı 47 kişilik modern ÇOMBÜS belediye otobüsleriyle terminale gidebilirsiniz.

Dolmuşlar

Dolmuşlar hem ilçe merkezinden hem de Zonguldak ve çevre ilçelerden terminale ulaşım sağlıyor. Sabah saat 06:00 ve gece 22:00 saatleri arasında hizmet veren minibüslerle istediğiniz mahalleden terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Taksi

Çaycuma terminal taksi durağı 24 saat hizmet veriyor, bu duraktan taksi çağırarak veya şehir merkezinde 24 saat hizmet veren taksilerle kısa bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

expand_less