Kozlu Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kozlu Otogarı
place
Merkez Mahallesi, 67510 Merkez/Zonguldak

Kozlu

Kozlu Terminali Hakkında

Zonguldak şehrinin Karadeniz kıyısında güzel bir ilçesi olan Kozlu’nun otobüs terminali, ilçe merkezine oldukça yakın bir konumda. Çatal Dere kenarında bulunan terminalde yerel ve ulusal onlarca otobüs firmasının bilet satış ofisleri bulunuyor ve başta Karadeniz şehirleri olmak üzere Türkiye’nin birçok büyük şehrine direk otobüs seferleri düzenleniyor. Terminal içerisinde ilçe minibüslerini de ayrı bir peronu var ve buradan her saat Zonguldak, Kilimli, Ereğli ve Çaycuma gibi pek çok komşu il, ilçe ve köye de minibüs bulabilirsiniz.

Kozlu Terminali içerisinde yörede yetiştirilen yiyecekleri yanı sıra Karadeniz’e özgü el sanatı ürünlerini de bulabileceğiniz küçük bir dükkan, market, büfe, ATM, bekleme alanları, tuvaletler ve mescitler var. Terminal merkezi bir noktada olduğu için çevresinde 24 saat hizmet veren taksi durakları, oteller ve restoranlar da bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Kozlu Otogarı'na Ulaşım

Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde, Zonguldak sınırlarında yer alan Kozlu’da hizmet veren otobüs terminaline merkezden minibüs ve taksi ile gelebilirsiniz. İlçe merkezinden araç kiralamak veya özel servis ayarlamak ise seçebileceğiniz diğer alternatiflerden. 

Servis Aracı  

Kozlu’nun merkezinden hareket eden servisler ilçenin bazı mahalleleri ile terminali doğrudan birbirine bağlıyor. İlçede otobüs terminaline gelen servis araçlarının belirli hareket saati yok. Buna karşılık önceden biletinizin ait olduğu firma ile görüşerek servise biniş zamanını netleştirmeniz mümkün. 

Minibüs  

Minibüsler, Kozlu Terminali’ne gelmek isteyen yolcular arasında hayli popüler araçlardan. İlçenin farklı noktalarında bulunan duraklardan rahatlıkla binebileceğiniz minibüslerle merkezde yer alan terminale birkaç dakika içerisinde erişme fırsatı bulabileceğinizi anımsatalım. 

Taksi

Zonguldak’ın Kozlu ilçesinde taksi çağırabileceğiniz duraklar mevcut. Bu sayede dilerseniz bavullarınızı bu konforlu araçların bagajına yerleştirerek terminalin yolunu tutabilirsiniz. 

Otobüs 

Kozlu ilçe merkezinden düzenli olarak terminale doğru otobüs seferi gerçekleşmiyor. Buna rağmen isterseniz Zonguldak kent merkezinden veya civarda bulunan diğer ilçelerden buraya otobüslerle transferi tercih edebilirsiniz. Bu araçlarla yapılan yolculuk, özellikle uzun mesafelerde taksiye kıyasla büyük ölçüde ekonomik olmasıyla öne çıkıyor.

Araç Kiralama 

Kozlu Otobüs Terminali’nin ilçenin adeta tam merkezinde bulunması nedeniyle araç kiralama yolcular arasında pek fazla rağbet görmüyor. Bununla birlikte bölgede uzun süre kalmayı planlayanlar için bu seçeneği tercih etmek ve sonrasında terminale yine kiralık araçla gelmek cazip olabilir.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less