Bartın Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Bartın Otogarı
place
Tuzcular Mah. Bartın-Kozcağız Yolu Üzeri Merkez/Bartın
local_phone
+905074488694

Bartın

Bartın Otobüs Terminali, Batı Karadeniz Bölgesi’nin göz kamaştıran doğal güzellikleriyle büyüleyen şehri Bartın’da yolcularına hizmet veriyor. Terminal, özellikle Karadeniz, İç Anadolu ve Marmara arasında önemli bir kavşak olarak kabul edilen Bartın’a gelen ve buradan seyahat eden yolculara ev sahipliği yapıyor. Karabük, Kastamonu, Zonguldak, Kocaeli, Sinop, İstanbul, Eskişehir, Bursa, İzmir ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrine direkt olarak Bartın Terminali’nden tercih ettiğiniz otobüs firmasıyla seyahat edebilirsiniz.

Eğer Amasra Kalesi, Büyük Liman Plajı ve Ağlayan Ağaç gibi turistik yerleri görmek isterseniz, Bartın şehir merkezi ile Amasra arasında çalışan otobüslerle yolculuk yapabilirsiniz. Bartın’ın kent merkezinde inşa edilen otogarda bölgeye seyahat edenlere rahatlık sağlayan kafeler ile restoranlar, otobüsünüzü beklerken veya şehre geldiğinizde hızlıca alışveriş yapabileceğiniz küçük mağazalar ve otopark bulunuyor. Özellikle Batı Karadeniz şehirlerine çok sayıda sefer düzenlenen otogarda Özemniyet Turizm, Ulusoy, Metro Turizm ve Yol Seyahat gibi farklı firmalara ait yazıhanelere rastlamanız mümkün. Otogar ile Bartın kent merkezi arasındaki ulaşım ise gün boyunca çalışan minibüsler ve taksilerle sağlanıyor. Ayrıca dilerseniz biletinizi satın aldığınız firmanın servisini de farklı bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.

Şehir Merkezinden Bartın Otogarı'na Ulaşım

Bartın Otogarı sayesinde Batı Karadeniz’in en özel şehirlerinden biri olan ve son dönemlerde popülerliği daha da artmaya başlayan Bartın’a kolayca ulaşabilirsiniz. Bartın Terminali, aynı zamanda çevre iller olan Zonguldak, Kastamonu ve Karabük ile ulaşım ağını hızlandırıyor. Sizler de şehir merkezinden Bartın Terminali’ne farklı opsiyonları değerlendirerek ulaşabilirsiniz.

Belediye OtobüsleriBartın şehir merkezi ile Bartın Terminali arasında yaklaşık olarak 7 km’lik bir mesafe var. Bartın şehrinin pek çok noktasında hizmet veren özel halk otobüsleri bulunuyor. Burada Çatmaca – Terminal- Kutlubey yazan otobüsleri kullanabilirsiniz. Otobüs sizi doğrudan Yeni Bartın Terminali’nin önünde bırakacaktır. Otobüsler gece 23.45’e kadar belli aralıklarla hizmet vermeye devam ediyor. Sabah da 07.15’te ilk otobüs hareket ediyor.

Yolcu ServisleriBartın Otogarı’na hareket etmek istiyorsanız şehrin pek çok noktasından hareket ede yolcu servislerinden faydalanabilirsiniz. Özellikle bazı işlek caddeleri kullanarak ve satış ofislerine uğrayarak araçlar yolcularını alıyor.

DolmuşlarBartın’da otobüsler kadar aktif olmasalar dahi ulaşıma destek veren dolmuş hatlarından söz etmek mümkün. Özellikle okul dönemlerinde üniversite çevresinde daha fazla minibüsün çalıştığı görülüyor. Bu dolmuşlardan faydalanarak terminale kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

TaksiTaksi maddi açıdan en külfetli opsiyon olsa bile en hızlı ve garanti ulaşım seçeneği şüphesiz. Bartın’da gece geç saatlere dek taksilerden yararlanabilirsiniz. Terminal ile merkez arasında fazla mesafe olmaması taksi ücretlerinin kabul edilebilir düzeyde olmasını sağlıyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less